Karadeniz Pet

Kuşumun hastalığı ne olabilir ?

sheaxorith

Yeni Üye
Merhabalar kuşumun karın bölgesi keskin zayıf gibi sanki, ayrıca yediği yemler aynen dışkısında çıkıyor,
kafeste tüyleri kabarıyor ve sabit duruyor ve ayakları soğuk sizce ne olabilir hastalığı ? Ben E vitamini damlattım suyuna. Yardımcı olursanız sevinirim :(:(:(

Teşekkür ederim. Not düşeyim buraya ayakları normal gibi sıcak veya soğuk değil, ayrıca uçabiliyor oynayabiliyor benimle, bide ishal dışkıladı sonrasında sindirilmiş fakat koyu renkli dışkıladı, tüyleri normal şimdilik. Galiba kuş zayıflamış tüy döküyor zaten şu sıralar kilo aldırmak için bir yöntem varmıdır ?

Merhabalar kuşumun karın bölgesi keskin zayıf gibi sanki, ayrıca yediği yemler aynen dışkısında çıkıyor,
kafeste tüyleri kabarıyor ve sabit duruyor ve ayakları soğuk sizce ne olabilir hastalığı ? Ben E vitamini damlattım suyuna. Yardımcı olursanız sevinirim :(:(:(
İki ihtimal var ya cocsidioz yada mantar. Veterinerden cocsidioz için kullanılabilinecek bir ilaç , eczaneden ise trifuculan alın. Trifuculanı dabah akşam birer damla ağzına damlatın. Diğer ilacı suyuna yarım suluk suya mercimek tanesi kadar 4 gün. Ayrıca probiyotik ve multi vitamin de kullanın.

Geri