Karadeniz Pet

Limonumuz cok hasta tavsiyelerinize ihtiyacimiz var

O tümöre hiç dokundunuz mu insanlardaki bem gibi mi yapışık
Evet et beni gibi yani
Kuşun hiç kötü günü olmayacak mı! Bu insanları hiç anlamıyorum. Şu resimdeki kuşların ve sizinkini masumluğuna bakar mısınız. Tek farkları ben kurtaramadım onları. Siz lütfen veteriner bulun. Ben elimden geleni yapmaya çalıştım ama hala hatırladıkça üzülüyorum.Ekli dosyayı görüntüle 25794
ay kiyamam ben bunlara yaaa sizinkinin neyi vardi.baskasindan mi almistiniz sizde?

Hayır ben petshoptan aldım bişeyi yoktu arkadaşı öldü bir süre sonra aynı hastalıktan yani ishalden kaybettik arkadaşı da buydu

Ekli dosyalar

• 20180512_122332_Film2.jpg
    20180512_122332_Film2.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 13
Taze sebze meyvesini verin. Direnç kazanması açısından önemli. Siz vitamin damlatıyorsunuz suyuna. Taze meyve sebze vitaminin doğal yoldan sağlanması değil midir zaten:) Çok daha iyi yani. Mutlaka verin meyve mantarı ilerletir diye bir bilgi yanlıştır.
Peki yikamanin bi kotu etkisi olurmu ya yada yikarsam neyle yikamaliyim kusu.tuyleri onu cok rahatsiz ediyor

Beyaz çok bağırdı sabaha kadar. Yeşil hep aynıydı. Bir gün sessiz sedasız vefat etti.

Banyoluk takın banyo suyunun içine de iki damla elma sirkesi katın. Orada yıkanabilir.
Elma sirkasi ne ise yarar.banyoluk alirim ama kus korkucak galiba basta herseyden korkuyo gaga tasina anca sokulmaya basladi yavastan.hic yikanmamis yikanmayi bilmiyo olabilirmi bir kere suyla tanistirmayi denedim hic girmedi bile kacti

Elma sirkasi ne ise yarar.banyoluk alirim ama kus korkucak galiba basta herseyden korkuyo gaga tasina anca sokulmaya basladi yavastan.hic yikanmamis yikanmayi bilmiyo olabilirmi bir kere suyla tanistirmayi denedim hic girmedi bile kacti
Antibakteriyeldir:) Banyoluğun içine biraz maydonoz, marul parçaları koyun dikkatini çeker ve oraya yönelir. Hiçbir şekilde girmiyorsa temiz fısfıs kutusunun içine ılık su ile yine iki damla elma sirkesi ekleyin kuşa çok yakın olmayacak şekilde sıkın. Gözüne gelmemesine dikkat edin.

Kuşa mantar için terramycn kullanıyoruz demişsiniz ancak asıl mantar kremi troysd. Terramycn daha çok yaralara yönelik kullanılır.

Oksijenli su ile temizlenir(kulak çubuğu kullanabilirsiniz) daha sonra da troysd kremi sürülür.

Kuşa mantar için terramycn kullanıyoruz demişsiniz ancak asıl mantar kremi troysd. Terramycn daha çok yaralara yönelik kullanılır.
Belkide durumuna bakarak onu yazmislardir cunku oksijenli su da kullanmiyoruz. Iyot solusyonu ve rabenzole diye bi ilac yazdi .o yuzden troysdu ben duymadim ama bidaki gittigimde sorarim

Selamlar kusunuza gercekten cok uzuldum ben ankarada yasiyorum. Gezmedigim veteriner kalmadi en son Zeki beyle tanistim numarasini size vereyim whatsaptan bir danışın onlar aci cektikce benimde icim parcalaniyor :( zeki bey size yardimci olacaktir

Internetten var mı bilmem ama büyük ihtimalle veterinerlerin siteleri olabilir soru cevap gibi kuşun fotoğrafını atarsanız en azından eczaneden kuşlara uygun olabilecek ilaç isimleri alabilirsiniz çok geçmiş olsun inşaallah sağlığına kavuşur kısa süre içinde

Selamlar kusunuza gercekten cok uzuldum ben ankarada yasiyorum. Gezmedigim veteriner kalmadi en son Zeki beyle tanistim numarasini size vereyim whatsaptan bir danışın onlar aci cektikce benimde icim parcalaniyor :( zeki bey size yardimci olacaktir
Fotograftan ne kadar anlayabilir acaba .keske burda goturevilcegem bi veteriner bilsem yani kusla ilgilenen .ama genede watsaptan yazarim saolun

Hmm evet anladim simdi yaziyi okudum.troysd eczanelerde var degil mi ? Bunu birakip ondanmi kullansam acaba kullandikca tirnaklarida duzelir heralde dimi
Evet var ancak reçeteli mi değil mi emin değilim en olmadı sağlık ocağından yazdırın. Geçmiş olsun.

Geri