Karadeniz Pet

Limonumuz cok hasta tavsiyelerinize ihtiyacimiz var

Ay insallah. Ama bu cok inatci farkli biseye huc dokunmuyo kac kere marul koydum siz demistiniz gene kafese koyun illa yed diye huc dokunmadan kaliyo hep oyle
Sabırla bekleyin. Varlığına alışıp merak edecektir. Elinizle de uzatabilirsiniz.

Vilmectin alıp haftada bir ensesine 1 damla damlatın(1 ay) .Mantar tedavisine devam edin kullandığınız parafin içerikli kremleri göz çevresine sürerken ilacın göze gelmemesine dikkat edin.Mantar hastalığı iki aşamalı devam etmeli ilaç tedavisi yanında mutlaka her gün kafesi komple temizleyin ve dezenfekte edin.Virkon gibi dezenfeksiyon bir ürün kullanırsanız daha pratik ve etkili olur.Tedavi süresince vitamin ve probiyotik takviyeside yapın.Ayak tırnaklarındaki şekil bozuklukları hastalığın ileri aşamalarında meydana geliyor.Tırnaklar düşmediği müddetçe düzelme şansı olabilir.
Dediginiz vilmrctin ilacini baska kisilerdende duydum.ayrica hastaligin adini yazdigimdada ayni sekilde ivermectin iceren ilac kullanilmali diye bahsediyordu.kuscuya bugun gittim limonuda alip bu ilaci sordum.hayir kullanma dedi ilacin icerigi degistirilmis eskisi gibi guzel bi ilac degilmis ve kusta baska hastaliklar yapiyormus.ayrica basta agir ilaclar kullandik yuzundekiler cok cabuk dokulduler artik biraz dinlensin ve gucunu toplasin dedi.ve b vitamini verdi tuyleri icin anladigim kadariyla.ama bu ilac benim aklima takildi yaaa.kusun nefes almasi bi degisik ve surekli agzini acip kapatiyor tikir tikir.yem yer gibi. Ciddi bisey degil yapabilir dedi.

@Selçuk YÜKSEL konuya bi yorum yapabilirmisiniz.okuyup dusuncenizi merk ediyorum etiketlemisler sizi ama cvp yazmamissiz galiba

@Selçuk YÜKSEL konuya bi yorum yapabilirmisiniz.okuyup dusuncenizi merk ediyorum etiketlemisler sizi ama cvp yazmamissiz galiba

Geri