Karadeniz Pet

Muahbbet kuşu anüsünü açıp kapatması sürekli

Yücel

Yeni Üye
Dişi kuşta fark ettim sürekli anüsünü açıp kapatıyor gibi kuyrukta biraz düşüklük var daha 8 9 aylık acaba kızgınlık yumurtası mı var onunu yumurtlayacak yoksa yumurta sıkışması felan olabilir mi bilgili biri yardımcı olabilir mi.Not: Dişi kuş kızgınlaşmıştı baya bi ceresi kahve olmuştu. Şuan beyaza döndü

Yumurtası var.

Dişi kuşta fark ettim sürekli anüsünü açıp kapatıyor gibi kuyrukta biraz düşüklük var daha 8 9 aylık acaba kızgınlık yumurtası mı var onunu yumurtlayacak yoksa yumurta sıkışması felan olabilir mi bilgili biri yardımcı olabilir mi.Not: Dişi kuş kızgınlaşmıştı baya bi ceresi kahve olmuştu. Şuan beyaza döndü
Foto paylaşırsanız daha sağlıklı yorum yapabiliriz.

Kuş sabit durmadığı için bu kadar çekebildim. Birde popo kısmındaki tüyler kabarık gibi duruyor

Dışkısının fotoğrafını atabilir misiniz?
İki tane kuş var bende bir tanesinim dışkısı bir kaç gündür sulu ve biraz büyük gibi geliyor bana ama hangisi olduğunu anlayamadım. İshal olma ihtimaline karşı bağırsak floryası kattım sularına

İki tane kuş var bende bir tanesinim dışkısı bir kaç gündür sulu ve biraz büyük gibi geliyor bana ama hangisi olduğunu anlayamadım. İshal olma ihtimaline karşı bağırsak floryası kattım sularına
Yumurtası kesinlikle var eğer onunkiyse.

Evet durgunluk olur kanat düşmesi olur kuyruk sekmesi olur uyuklama olur büyük dışkı olur
Tüm dedikleriniz var yumurtlama zamanı geldi anlaşılan. Ancak şöyle bi durum var bunların hiç yuvalığa girdiğini daha önce görmedim yaklaşık 2 3 aydır takılı olmasına rağmen. Kafese yumurtlarsa yuvalığa koyduğumda girermi acaba oraya

Tüm dedikleriniz var yumurtlama zamanı geldi anlaşılan. Ancak şöyle bi durum var bunların hiç yuvalığa girdiğini daha önce görmedim yaklaşık 2 3 aydır takılı olmasına rağmen. Kafese yumurtlarsa yuvalığa koyduğumda girermi acaba oraya
Kafese yumurtlamaz inşallah, ilk kuluçkaları mı, bu arada kuşun tünek üzerinde yandan fotoğrafını atar mısınız

Ek olarak yuvalığında fotoğrafını atarsanız iyi olur

Ekli dosyalar

• IMG_20210718_121519.jpg
    IMG_20210718_121519.jpg
    729.3 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20210718_121517.jpg
    IMG_20210718_121517.jpg
    771.3 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20210718_121525.jpg
    IMG_20210718_121525.jpg
    547.1 KB · Görüntüleme: 23
Geri