Karadeniz Pet

Muahhbet kuşuma nasıl kilo aldırırım

Yunus Emre Zandolu

Meraklı Üye
Kuşum biraz zayıf karnındaki kemik te dokununca bariz hissediliyor. Kuşuma nasıl kilo aldırırım?

İkisini de bol bol veriyorum. Aspuru cok yiyince dıskisi degisiyor. Bende birsey olur diye uzun sure vermiyorum.
Aspur ver yesin bişey olmaz.Yaglanmasini istiyorsan aspur yesin.Yumurta Rendele bolbol havuçla karıştır yesin

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşum biraz zayıf karnındaki kemik te dokununca bariz hissediliyor. Kuşuma nasıl kilo aldırırım?

Kuşlarda kuruma dediğimiz genelde birçok hastalığın sonucu kuşun zayıflaması ve hatta ölümüne bile sebep olabilecek bir durumdur.

Öncelikle kuşunuzu iyi inceleyip takip edip bir rahatsızlığı olup olmadığını kontrol edin.

Yumurta maması kuşunuzun beslenmesi için büyük önem taşır. Yumurta maması yapıp haftada 3 kez verin ve vitamin takviyesi yapın.

Ahmet TEKKE
Profesyonel Barista & ADR Üretim

Kuşlarda kuruma dediğimiz genelde birçok hastalığın sonucu kuşun zayıflaması ve hatta ölümüne bile sebep olabilecek bir durumdur.

Öncelikle kuşunuzu iyi inceleyip takip edip bir rahatsızlığı olup olmadığını kontrol edin.

Yumurta maması kuşunuzun beslenmesi için büyük önem taşır. Yumurta maması yapıp haftada 3 kez verin ve vitamin takviyesi yapın.

Ahmet TEKKE
Profesyonel Barista & ADR Üretim
Uzun zaman boyle zayif. Bir rahatsizligi yok diye dusunuyorum. Gayet hareketli.tavsiyenize uyup Mamayi daha sık vereceğim.

Geri