Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu yem

Limon34

Meraklı Üye
Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var lütfen bana yardım edin. Muhabbet kuşum yemliğinden gayet normal yemek yiyodu her zaman yemliğine inip yemini normal yiyordu ama ben ona sürekli kendim yem vere vere onu bu duruma alıştırdım ve günlerdir ben ona yem vermezsem asla yemliğine gitmiyor tünekle yemliğine götürüyorum yemliğinin başında bekliyor bana bakıyor yemliğini tutunca yem yemeğe başlıyor o da zorla önceden hiç böyle değildi bugün yem vermedim saatlerce artık dışkısı sıvı şeklinde geldiği için midesi boş olduğundan dayanamadım vermek zorunda kaldım sabahları kendisi yemliğine iner yem yerdi artık beni bekliyor evde olmadığım zaman yem yemeyecek açlıktan ölecek diye ödüm kopuyor ve yem vermediğim için acı acı bağırıyor lütfen yardım edin bu duruma ben alıştırdım onu şuan ne yapmam gerekiyor sakın yem vermeyin demeyin çünkü inanın bunu çok denedim beni bekliyor ve yememekte ısrar ettiği içinde dışkısı sıvı geliyor bu sefer mide boş olduğu için

Dal darı asın kafese. Ve asla yem vermeyin.
Yemliğin yem kabuklarıyla dolu olup olmadığını kontrol edin.

İllaki acıkınca inip yiyecek ve alışacak öncedende yemlikten yiyordu mantıken yani işin sonunda o yemliğe inecek

Geri