Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar akrabamız tarafından bir muhabbet kuşu sahiplendim. Yaş ve cinsiyeti nedir acaba?

Merhaba. 1 yaşından büyük dişi.

Merhaba 2 Tane Muhabbet Kuşum var cinsiyetlerini öğrenebilir miyim?

Arkadaşlar bu muhabbet kuşunun yaşı ve cinsiyeti nedir. Yavru diye aldık ancak bu yavru değil diyenler oldu. Sesi çok farklı çıkıyor, normal muhabbet kuşu gibi değil sanki.

IMG-20200830-075112 IMG-20200830-074906 IMG-20200830-074813

Arkadaşlar bu muhabbet kuşunun yaşı ve cinsiyeti nedir. Yavru diye aldık ancak bu yavru değil diyenler oldu. Sesi çok farklı çıkıyor, normal muhabbet kuşu gibi değil sanki.

IMG-20200830-075112 IMG-20200830-074906 IMG-20200830-074813
Dişi, 8 aylık üzeri. Yavru değil.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bizim bir muhabbet kuşumuz var bu kuş hiç kendini sevdirmiyor elimizi ısırmaya kalkıyor, biraz sinirli gibi, cinsiyetini bilmiyoruz yaşını da bilmiyoruz, resimlerine bakıp yorum yapabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bizim bir muhabbet kuşumuz var bu kuş hiç kendini sevdirmiyor elimizi ısırmaya kalkıyor, biraz sinirli gibi, cinsiyetini bilmiyoruz yaşını da bilmiyoruz, resimlerine bakıp yorum yapabilir misiniz?

Merhabalar. Kuşunuz yetişkin bir dişi. Yavruyken eğitimleri çok rahat oluyor, yetişkinler de ise bu durum çok daha zorlaşıyor. Muhabbet kuşu nasıl evcilleştirilir türü bir arama yapın. Yavru eğitimine nazaran çok daha sabırlı davranıp uygularsanız eğer bilgileri büyük bir olasılıkla düzelebilir. Ama yine de hiçbirşey kesin değil.

Merhaba, iyi forumlar.

Kuşumun cinsiyetini birisi dişi diyor birisi erkek diyor, rica etsem yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.

Geri