Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

um7tro.jpg

Merhabalar Kızımızın kaç aylık olduğunu tahmin edebilen var mı

Merhaba. Kızınız 4 aylık.

Yaşları ve ırkları nedir kuşlarımın

Erkek olanın ırkı yerli, tüyleri düzenli olduğu için 2 yaşına yakın diyebilirim. Dişi olanın ırkı ise Albino DF (Çift Faktör) , albino ve lutino kuşlarda yaş tahmini yapmak oldukça zordur, benim tahminimce 1,5 - 2 yaş civarlarında.

petshop’tan dişi olarak aldık, sonra burada sorduk erkek dediler, petshop’a götürdük kesin dişi 10 gün sonra belli olur dedi, 10 gün geçti, cere rengi bu hale geldi. dişi mi erkek mi?

Arkadaşlar özellikle cinsiyetlerini merak ediyorum soylerseniz sevinirim
ccd44f106253c8d19e752c4e72c0df5c.jpg

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Buna cevap veren olmadı ırkını yazsanizda sevinirim

petshop’tan dişi olarak aldık, sonra burada sorduk erkek dediler, petshop’a götürdük kesin dişi 10 gün sonra belli olur dedi, 10 gün geçti, cere rengi bu hale geldi. dişi mi erkek mi?

Bence erkek :)

Benimkine bi cevap veren yok kaç gündür

Yaşı 5aylik sanırım değil mi hocam ırkı bide biliyorsan

İkisi de yerli ırk ve ikisinin de kafa çizgileri halen belli oluyor 5 aylık civarındalar.

valla anlamadım hocam ya :))

Kuşun ceresinde beyazlıktan eser yok, dikkatli bakarsan burun çevresi biraz maviye çalıyor. Aldığın petshop neye dayanarak dişi demiş merak ettim doğrusu :)

5abc549b-2052-457d-9172-92337683f606 8108b2af-2e23-42bd-87ab-44ae038a4950 af72a77f-e03e-4578-87e4-10b48d14d56a
SA IRKALRI NEDİR BU İKİ KUŞUN VE YAŞLARI ( CİNSİYET SORMUYORUM IRKLARINI SORUYORUM )

Size bir sorum olacak muhabbet kuşları öpüşüyor ise farklı cinsiyet midir Yada surtunuyorlarsa birbirleri kasiyorlar ise birbirlerine su yada yem veriyorsa Yada birbirlerinin ayakları temizliyorlarsa

Size bir sorum olacak muhabbet kuşları öpüşüyor ise farklı cinsiyet midir Yada surtunuyorlarsa birbirleri kasiyorlar ise birbirlerine su yada yem veriyorsa Yada birbirlerinin ayakları temizliyorlarsa

Muhabbet kuşları hemcinslerine de kur yapabilirler.

Öncelikler merhaba. Erkek muhabbet kuşum var gereçkten aramızda çok güzel bir bağ var. 2 gün önce maalesef ki ben evde yokken kuşum cereyanda kalmış. Ertesi gün hiç konuşmadı normalde kafesinden çıkmak için gürültü çıkarırdı ki kafesinden bile çıkmak istemedi. İştah kaybı var ve sürekli kabarık bbir şekilde duruyor. Yakında bir veteriner yok götürebileceğim. İstanbuldaki bir veterineri aradım antibiyotikli vitamine başamamı söyledi. Bugün dışkısı koyu yeşil şeklindeydi ama şimdi sadece sıvı. Ne yapmam gerek bir bilen var mı

Merhabalar, rica etsem muhabbet kuşu konusunda yetkin birisi yardım edebilir mi? Görsel de ki kuşlarımın "ırk, yaş ve cinsiyet" durumunu söyleyebilir mi?

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini sorularınızı sadece bu konu altında yapabilirsiniz.

Artık bu bölümde yeni konu açılmayacaktır, bu konu üzerinden bütün sorularınıza cevap verilecektir.
Aynı mesajı birden fazla göndermeyiniz ve mesajlarınıza resim eklemeyi unutmayınız.
Bu kategori dışında açılan cinsiyet, ırk ve yaş tahmini konularınız silinecektir.

Soru sormadan önce lütfen bu sabit konuları inceleyiniz.

Kuşumun cinsiyeti nedir acaba bilgisi olan paylaşabilir mi ? Tür olarak albino olarak aldık.

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini sorularınızı sadece bu konu altında yapabilirsiniz.

Artık bu bölümde yeni konu açılmayacaktır, bu konu üzerinden bütün sorularınıza cevap verilecektir.
Aynı mesajı birden fazla göndermeyiniz ve mesajlarınıza resim eklemeyi unutmayınız.
Bu kategori dışında açılan cinsiyet, ırk ve yaş tahmini konularınız silinecektir.

Soru sormadan önce lütfen bu sabit konuları inceleyiniz.

Bu konu altına işlem yapamıyorum neden acaba .

Geri