Karadeniz Pet

Muhabbet kusu eş sorunu yardim lütfen

YavuzCiydem

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,
Burada daha once konus acmistim bunla ilgili size şöyle anlatyim evimde disi kus vardi yanina bir erkek aldim bulundugum bölgede çok muhabbet kusu olmadigi icin bu sekilde yapmak zorunda kaldım. Eve geldim koydum.kafase dışı erkegi begendi ve surekli erkegin yanin gidiyor asiri derecede istekli ama erkek bir gaga darbesiyle disiyi uzaklaştırıyor. Sonra ben bunlari ayirdim ayri ayri kafeslere koydum birbirini görecek sekilde bunlar 8 9 gun durdu bkraz once bunlari birleştirdim disiyi srkegin kafese koydum degisen bisey yok ayni sekikde erkek disiyi uzaklastiyor sadece yanana geliyor disi yaklasinca ayni ne yapmam lazim yardimci olurmusunuz???
b7f784e91b4874f2aa6550964c29dc23.jpg

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olmuyorsa olmuyordur! Uğraş vazgeçme derim ama muhabbet kuşlarının çift olmasına siz değil onlar karar veriyorlar.

Cift muhabbet kusu soruyorum yerli 100 tl diyolar bunlardada her seyi denedim mama filan yaptim bakalim nasil olacsk

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bendeki çift için neler yapmadım, olmuyor arkadaş, en fazla tüylerini kaşıyorlar o kadar... ne yumurta ne başka birşey... geçen üretimhaneye gittim kuşlar coşmuş... ben şimdi 4 kuşla deneyeceğim... hayırlısı artık

Bendeki çift için neler yapmadım, olmuyor arkadaş, en fazla tüylerini kaşıyorlar o kadar... ne yumurta ne başka birşey... geçen üretimhaneye gittim kuşlar coşmuş... ben şimdi 4 kuşla deneyeceğim... hayırlısı artık
Benim nasıl olacak acaba ya, ne düşünüyorsunuz?

Sizinkilerde kusma vs var mıydı? Öpüşme kaşıma var sanırım. Erkek dişiye ayak atmaya çalışıyor muydu?