Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Güncel Öneri/Tavsiye

Nessie

Yeni Üye
Merhaba, iyi günler. Sitede bu konuyu arattım fakat güncel olan bulamadım. Muhabbet kuşumun ishal problemi var veterinere götürdüm ilaç verdi kullanıyorum neyden kaynaklı olabileceğini sorduğumda yemlerden bile olabileceğini söyledi. Kuşumun bu rahatsızlığı genellikle tekrarlanan bir şey kesinlikle dışarıdan açık yem kullanmıyorum. Kapalı olarak vitaktaft veya versele laga markası kullanıyorum. Şuan kullandığım yem vitakraft onun dışında kumundan kaynaklı olabileceğini düşündüm. Sizin kum ile ilgili bir öneriniz var mı? Şuan elimde beaks markasının grit kuş kumu var ama markanın içeriğinin temiz olup olmadığından emin değilim sizlere sormak istedim. Yaşadığım konum biraz imkanları kısıtlı olan bir yer maalesef. İnternet üzerinden alabileceğim, içeriği temiz güvenliğiniz bir kuş kumu markası ve gaga taşı varsa yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür eder, sizlere ve sevimli aile bireylerinize sağlıklı günler dilerim 🍀

Kuş kumu kullanmanızı önermem, kaliteli mineral blok kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

Tekrarlayan ishal durumu için en iyi teşhis dışkı tahlili ile yapılabilir. İshal durumu için kaliteli probiyotik temin edebilirsiniz Röhnfried tavsiye edebilirim.
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim, mineral blok için bir öneriniz var mı marka/site olarak?

Geri