Karadeniz Pet

MUHABBET KUŞU HALSİZLİK KABARMA

MUHABBET KUŞU HALSİZLİK KABARMA

• tedavi

Kullanılan: 0 0.0%
  • hastalık

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

kaanoruc

Yeni Üye
bugün sabah kalktığımda aynı kafeste olan 1 çiftimde bir gariplik olduğunu fark ettim.hergün sabah öten kuşlar ötmüyordu.baktığımda dişi olan kuş hareket edemiyordu.aniden bayılıp düştü.elime aldım kaldırmaya çalıştım sadece gözü açılıyordu ve yaklaşık 45 dakika sonra kuşum öldü.2-3 gün öncesindede kuşların tüyleri kabarık duruyor ve yem yerken gözleri kapanıyordu.şimdi dişi olan kuşum öldü erkek olanı nasıl kurtarabilirim lütfen yardım edermisiniz.kuşumda halsizlik var yem yerken gözü kapanıyor.sürekli uykusu geliyor kafasını kanadının altına götürüp uyuyor.ve tüyleri kabarık duruyor lütfen yardım edin arkadaşlar

Kuşunuzu besleme yapmanız lazım acilen. mama yapıp siringayla vermeniz lazim.Direncini güçlü tutmak için. Ve en önemlisi kanatlı uzmanın görmesi lazım

hocam rica etsem detaylı açıklama yapabilirmisiniz çok korkuyorum

yavrulara yapıldığı gibi cici bebeyle yapsam olurmu

Cici bebe de şeker oldugu için pek önerilmiyor. Ama zor durumda kalınırsa verilebilir. Mısır unu iyice haşlanmış yumurta sarısı ve suyu muhallebi kıvamına getirin. Aslında petshoplarda besleme aparatı var. Onu temin edip kursaga bastiracaksiniz. YouTube detaylı gösterimi var.yapamam diyorsanız ordan izleyip uygulayabilirsiniz

teşekkür ederim kuşumun suyuna multi vitamin veriyorum yavaştan canlanmaya başladı

Geri