Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kafesi iyi mi?

Byr3xowa

Yeni Üye
Selam ben 2 tane muhabbet kuşumun kafesine 3 tünek 1 salıncak ekledim sizce dar mı? veya rahatsız olurlar mı

Fotoğraf eklerken yüklemeye çalıştığınız fotoğraf çok büyük diyor ne yapmalıyım.

Fotoğraf eklerken yüklemeye çalıştığınız fotoğraf çok büyük diyor ne yapmalıyım.
Google fotoğraflar uygulamasında istediğim fotoğrafin üstüne tıklayıp paylaş kısmından bağlantı oluştur diyorum ben. Oluşturulan bağlantı otomatik kopyalanıyor o şekilde linki buraya atarsınız

Gözüküyor ve güzel görünüyor, ama kafeste kalamar kemiği mineral blok gibi ihtiyaçları eksik 😔

Gözüküyor ve güzel görünüyor, ama kafeste kalamar kemiği mineral blok gibi ihtiyaçları eksik 😔
Mineral blok kuşların arkasında kalmış bende diyorum nerde bu :D kalamar kemiği alacağım en yakin zamanda ama kuşlara dar gelmiyordur dimi.

Mineral blok kuşların arkasında kalmış bende diyorum nerde bu :D kalamar kemiği alacağım en yakin zamanda ama kuşlara dar gelmiyordur dimi.
Tamamdır o zaman 🤗 Dar gibi durmuyor ama daha geniş bir kafes her zaman daha iyi olurdu 🙂

Birde yeni oyuncaklar almanızı tavsiye ederim sadece salıncak hemde iki tane kuşa yetmez. Kemirme oyuncakları gibi sağlıklı oyuncaklar alabilirsiniz 💫
aslında bende 4 tane daha oyuncak var ama takınca dar oluyor diye takmadım takmalı mıyım?

Geri