Karadeniz Pet

Muhabbet Kusu Yumurta Bilgi

BerkeAy

Meraklı Üye
@Recai kusum bugun yumurtasini izgaraya yapti yumurta allahtan kirik degildi hemen kuluckayi kafese koydum yumurtasini icine biraktim ne yapicam bilmiyorum ortam sesli televizyon filan acik degistirecekde yerim yok kusuma ne gibi besinler vericem bilmiyorum kuluckayi kuscudan aldim talas filan koyim dedim gerek yok dedi kulucka icine birsey koymalimiyim vitamin olarak neler vericem (kuşum %80 solunum yolu hastaligi var yarin veterinere goturecektim ama yumurta yapinca vazgectim 1 ay solumum yolu hastaligi varsa bir sıkınti olurmu )

Çiftleşme oldu mu? Büyük ihtimalle yumurtaya yatmayacak, keşke biraz daha erkenden yuvalığı taksaydınız. Şuan için, pek bir şey yapmanıza gerek yok. Videosunu atabilirmisiniz.

@Recai ciftlesme oldumu bilmiyorum diskisini yaptigi yerin ustunde izgara vardi kemirip durdu sonra oraya yumurtaini yapti kusim 1 hafta once tek 1 1.5 ay once 5 6 tane yumurta yapti malesef yumurtalari kirdi ve yedi ben kusumdan 1 kerede olsa yavru almak istiyorum disi kusum biraz hircin saldirgan erkek kus opucuk veriyor filan ama disi kus sanki onu saldiri gibi goruyor videoda ne videosu onu anamadim kusum kuluckaya girmiyor yumurtanin icine baktigimda icinde sarilik var gibi geldi 2
yumurtada girer diye dusunuyorum

@Recai kusumun kuyrugu hep assagi yukari gidiyor badirde gorsem agzini acip kapatiyor

@Recai yumurtayi yemis kuluckayi kaldirimi yoksa temizleyip yerine gerimi koyim

@Recai kusum ilk yumurtayi konuyu actigim gun yapti daha yumurta yapmadi yaptigi yumurtayi yedi ici doluydu daha yapmadi anlamadim bir sıkintimi var

@Recai ve kuyruk assagi yukari sallanmaya devam ediyor popo sirt kismi şiş

@Recai kusum ilk yumurtayi konuyu actigim gun yapti daha yumurta yapmadi yaptigi yumurtayi yedi ici doluydu daha yapmadi anlamadim bir sıkintimi var
Yumurtanın dolu olup olmadığını anlayabilmek için yumurta geldikten 2 3 gün sonra bakman lazım. Dolu olup olduğunu anlayamazsın. Anüs bölgesinin fotoğrafını atarmısınız.

@Recai kusum yumurtladi 2.ci yumurtasini yapti kuluckanin ortasina tekrar yeme ihtimali yuksek

@ADRIAN 1.sini yedi 2.sini yeni yapti ilk defa kusumu kuluckaya yatarken gordum 2yumurta yapti 1.sini pazartesi yedi bugun 2.ci yumurtayi yapti tek yumurtanin ustne yatti

@ADRIAN evet oncekileride yedi bi doyumsuzluk var gibi yumurtlayip duruyor ben 6 ayda bir diye dusunuyordum

@ADRIAN kusumun 2 tane saglam yumurtasi var ustune yatiyor kafesten nadir cikiyor yumurya mamasi aldim kyscudan icine havuz ve haslamus yumurta sarisini koydum suyuna vitaminler koydum suanda durumu iyi

Geri