Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum felç oldu

yaprakner

Yeni Üye
Muhabbet kusum bi anda felç oldu. Veterinere götürdüm gittigimde atesi 34 dü yoğunbakim kafesine koydular. Şuan biraz daha iyi gibi atesi falan da normale döndü yarın tekrar götüreceğim. Öneriye ihtiyacım var ne yapmam gerek düzelir mi?

Son düzenleme:
1,5 Ay önce 7 aylık kuşum ayak felci geçirmişti.Bu süre zarfında onun ağzına sabah ve akşam olmak üzere dervit ve b vitamini damlattım.kuşum şuan yarı felç olarak yaşıyor.ama yaşlı kuşlarda bu kalıcı olabilir.Veterinerlerde bunun daha profesyonel olan ilaçları var.geçmiş olsun umarım kuşunuz iyileşir.

1,5 Ay önce 7 aylık kuşum ayak felci geçirmişti.Bu süre zarfında onun ağzına sabah ve akşam olmak üzere dervit ve b vitamini damlattım.kuşum şuan yarı felç olarak yaşıyor.ama yaşlı kuşlarda bu kalıcı olabilir.Veterinerlerde bunun daha profesyonel olan ilaçları var.geçmiş olsun umarım

1,5 Ay önce 7 aylık kuşum ayak felci geçirmişti.Bu süre zarfında onun ağzına sabah ve akşam olmak üzere dervit ve b vitamini damlattım.kuşum şuan yarı felç olarak yaşıyor.ama yaşlı kuşlarda bu kalıcı olabilir.Veterinerlerde bunun daha profesyonel olan ilaçları var.geçmiş olsun umarım kuşunuz iyileşir.
Benim kuşum da 6 aylik umarım iyileşir teşekkür ederim d vitamini deneyeceğim

İki gündür götürüyorum veterinere yarın yine gidecek düzelir mi şuan bu durumda

Muhabbet kusum bi anda felç oldu. Veterinere götürdüm gittigimde atesi 34 dü yoğunbakim kafesine koydular. Şuan biraz daha iyi gibi atesi falan da normale döndü yarın tekrar götüreceğim. Öneriye ihtiyacım var ne yapmam gerek düzelir mi?

Biz iyiyiz şükür artık uçuyoruz. Her gün 1 damla devit 3 damlattim ağzına.

Geri