Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum aniden felc oldu.

Gul Bulut

Yeni Üye
Lutfen yardim edin. Kuşum aniden felc oldu. Tüm gün oynadi, konuşdu. Kafese salinca uyku yerine keçdi. Cok uyuduğu için kuşkulandim. Baktim kuşunun ayağı felclenmis. İshal da olmuş. Gözlerini Çok az acıyor. İyi olan kuş aniden böyle duruma düştu.

Ekli dosyalar

• IMG-20230810-WA0104.jpg
    IMG-20230810-WA0104.jpg
    112.6 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG-20230810-WA0139.jpg
    IMG-20230810-WA0139.jpg
    154.8 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG-20230810-WA0138.jpg
    IMG-20230810-WA0138.jpg
    55.8 KB · Görüntüleme: 22
Çok geçmiş olsun. Maalesef forumlardan çözüm bulacağınızı sanmıyorum bu aşamada acilen veteriner görmeli. Profesyonel destek almalısınız. Ani ayak tutulmaları salmonella, ecoli gibi hastalıklar sebebiyle olabilir...

Çok geçmiş olsun. Maalesef forumlardan çözüm bulacağınızı sanmıyorum bu aşamada acilen veteriner görmeli. Profesyonel destek almalısınız. Ani ayak tutulmaları salmonella, ecoli gibi hastalıklar sebebiyle olabilir...
Burda kuşa bakacak Allahin bir vetereni yok malesef.
Felcdir kuşum..aniden oldu. Sağ bacagindan. Dönüb duruyor sağa. Kendim besliyorum.

Burda kuşa bakacak Allahin bir vetereni yok malesef.
Felcdir kuşum..aniden oldu. Sağ bacagindan. Dönüb duruyor sağa. Kendim besliyorum.
Böyle felç durumlarında devit3 kullanılıyor, eczanelerde olan bir vitamin ama dediğim gibi o hastalıklardan bir tanesi varsa ona yönelik bir tedavi uygulanması lazım.
Hangi şehirde ikametgah ediyorsunuz sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz? Belki veteriner bilen vardır.
Buradan sadece dediğim gibi felci için devit3 önerebilirim.

Azerbaycandan. Devit3 ve Bavet ilaclarini bulmaga calişıcam.

Geri