Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum geceleri aşırı yüksek sesle bağırıyor.

beratmese

Yeni Üye
Kuşum 1 yıldır bizle böyle bişey yaşamadık fakat son 1 aydır geceleri acı çeker gibi ciddi bir sesle bağırıyor ve bizi uyutmuyor bu durumdan artık çok sıkıldım.Veterinere götürdüm soğuk algınlığı falan dedi baytril verdi fakat hiçbir faydası olmadı,dediğim gibi geceleri çok yüksek sesle bağırıyor gündüz vakti de bazen yapıyor burnu tıkalı onu da bir türlü açamadım haline çok üzülüyorum sanki psikolojik bir travma oldu gibime geliyor ne yapmam gerek yardım ederseniz çok sevinirim.

merhaba
gece kafesin üzerini örtmeyi denediniz mi?
veya yanında başka sesli bir alet var mı? tv gibi..

merhaba
gece kafesin üzerini örtmeyi denediniz mi?
veya yanında başka sesli bir alet var mı? tv gibi..
Yanında sesli bir şey yok benimle aynı odada duruyor,üzerine örtü ortmuyorum çünkü örtüyü kafese yaklastirdigim an çok fazla bağırıyor korkuyo galiba o yüzden yapmadım yani

Kuşum 1 yıldır bizle böyle bişey yaşamadık fakat son 1 aydır geceleri acı çeker gibi ciddi bir sesle bağırıyor ve bizi uyutmuyor bu durumdan artık çok sıkıldım.Veterinere götürdüm soğuk algınlığı falan dedi baytril verdi fakat hiçbir faydası olmadı,dediğim gibi geceleri çok yüksek sesle bağırıyor gündüz vakti de bazen yapıyor burnu tıkalı onu da bir türlü açamadım haline çok üzülüyorum sanki psikolojik bir travma oldu gibime geliyor ne yapmam gerek yardım ederseniz çok sevinirim.
Baytril tedavisi bitti mi? Hala veriyor musunuz?

Kafesin konumu hava akımında mı yani cereyanda mı kalıyor? Burnunun fotoğraflarını atabilir misiniz? Crystalin varsa eğer, kulak temizleme çubuğunun ucuna sıkıp burnunun üstünde yavaşda gezdirin sonra temiz bir peçete ile üstteki sıvıyı emdirin peçeteye. Sivri birşeyle denemeyin, dikkatli olmassanız zarar verebilirsiniz.

Geri