Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hasta mı

Gora

Meraklı Üye
dışkısı genelde normal oluyor bazen sümüksü dışkı bırakıyor çok tüy dökmeye başladı ve sürekli uyukluyor tüy dökümünden mi kaynaklanıyor yoksa kuş hasta mı?

Bu dönemde uyuklaması normal mi dışkısı ayakları sıcak

Dışkısı normaldi ama bugün koyu yeşil dışkıydı avidiare verdim 2 3 gündür tek ayak üstünde duruyor

Son düzenleme:
@Selçuk YÜKSEL sürekli tek ayak üzerinde uyuyor ve dün gece siyah dışkıladı avidiare verdim sürekli uyukluyor ama siyah dışkısı geçti

Hocam size ilaç başlamayın kötüye giderse yazın dedim. İnatla başlamışsınız. İlaç başlamak son çare olmalı. Neyse başlamışsınız bir kere bari 4 gün devam edin. Probşyotik de verin tedavi boyunca ve sonrasında.

Kuş siyah dışkı yapınca kötüye gidince başlamak zorunda kalmıştım

@Selçuk YÜKSEL bugün 4.gün ilacı vermeye devam ediyorum dışkısı normale döndü ama yine uyukluyor ve tek ayak üzerinde duruyor ilacı yarın da kullanmaya devam edeyim mi?

Arkadaşlar merhaba, daha önce sorularıma MeDeHa cevap vermişti ona tekrardan teşekkürler. Emin olamadım bana hasta gibi geliyor belkide hiç alakası yok video çektim kısa bitane. Sizce kuş hasta mı gayet normal mi ? Medya öğesini görüntüle 1049

Geri