Karadeniz Pet

MUHABBET KUSUM ÖLDÜ

tahireus

Yeni Üye
HERKESE İYİ AKŞAMLAR 8 SENEDİR BENİMLE BİRLİKTE OLAN OĞLUŞUM LİMONU KAYBETTİM VE ÇOK YAS TUTUYORUM BENİMLE UYURDU GECELERİ MUHABBET EDERDİK ONUNLA DERTLEŞİRDİM BİR KAÇ GÜN HICBIRSEY YEMEDI VETERINERE SORDUM B VITAMINI VERDI KULLANDIM YEMEDİ İÇMEDİ AZ ÖNCE PAMUĞUN IÇINE SARMISTIM SON KEZ BAKTI BANA SANKİ BABA GİDİYORUM DEDİ ÖLEN HAYVANLARIMIZI AHİRETTE GÖRME ŞANSIMIZ VAR MI

Basiniz sagolsun cok uzucu. Bizim de 6.5 yasinda erkek ismi Limon kusumuz hastalandi kusuyor halsiz zayifliyor. Birkac ay once de esini kaybetmistik ondan sonra hic otmedi simdi de hastalandi.
Ahirette, butun hayvanlar haklarini alacak ve ruhlari baki kalacak diye okumustum. Yani onlarda bizden razi olursa, elbetteki goruruz diye umuyoruz..

Basiniz sagolsun cok uzucu. Bizim de 6.5 yasinda erkek ismi Limon kusumuz hastalandi kusuyor halsiz zayifliyor. Birkac ay once de esini kaybetmistik ondan sonra hic otmedi simdi de hastalandi.
Ahirette, butun hayvanlar haklarini alacak ve ruhlari baki kalacak diye okumustum. Yani onlarda bizden razi olursa, elbetteki goruruz diye umuyoruz..
Çok teşekkür ederim umarım unutmaz beni

Kelimelerin yetersiz kaldığı bir durum, sabır diliyorum♾️🪽
Ben dinsizim ama kuşlarımı ölümden sonra da görebileceğimi düşündüğüm bir inancım olmasını çok isterdim.

Geri