Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum tek ayak üstünde duruyor

flutter

Yeni Üye
Muhabbet kuşum tek ayak üstünde duruyor yürürken zorlanıyor bu sorun nasıl çözülür
WhatsApp Image 2020-04-28 at 04.14.21.jpeg
WhatsApp Image 2020-04-28 at 04.14.21.jpeg

Kuşun ayağındaki sarılıklar ne birşey mi sürdünüz ? Tüy sorunu da var sanırım altında tüy kalmamış hayvanın.
Sarılıklar kendi kendine oluştu nedenini anlamadım tek ayak üstünde durmaya başladı zeytinyağı sürdüm iyi geliyormuş sanırım tuy sorunuda var ilk sahibi kuşun kuyruk ve kanatlarını kesmiş kuyruk ve kanatları uzanıyor göğüs bölgesinde de dökülmeler başladı veteriner b vitaminini eksikliğinden dolayı tüy dökülüyor dedi b vitamini kullanıyoruz ama hala bir yol aşamadik

Sarılıklar kendi kendine oluştu nedenini anlamadım tek ayak üstünde durmaya başladı zeytinyağı sürdüm iyi geliyormuş sanırım tuy sorunuda var ilk sahibi kuşun kuyruk ve kanatlarını kesmiş kuyruk ve kanatları uzanıyor göğüs bölgesinde de dökülmeler başladı veteriner b vitaminini eksikliğinden dolayı tüy dökülüyor dedi b vitamini kullanıyoruz ama hala bir yol aşamadik

Bir Veterinere başvurmanızı öneririm buradan tavsiye edebileceğim avipom yada Teramicyn deri kremi olur ama mantar gibi durmuyor ayak iltihabı olabilir yinede kullanabilirsiniz. Tünegi plastik tünek yada kendi bulup taktığınız tahta tünek ise petshoplardan tahta tünek almanızı öneririm.

Dediğim gibi veteriner şart.

Geri