Karadeniz Pet

Muhabbet kusumda dışkı rengi değişimi ve kusma

ilaç bu sanırım

Ekli dosyalar

• flagyl-antibiotic-500x500.png
    flagyl-antibiotic-500x500.png
    46.4 KB · Görüntüleme: 6
Vitamin olarak Röhnfried gervit-w ve Nekton S öneririm haftada 1 yeterli. Probiyotik olarak Diazyme 256 öneririm haftada 2-3 kez verebilirsiniz.
merhaba ilacı kullandım beş gün oldu bugün çok canlandı kendine geldi arada bir yapıyor yine ama çok nadir. gün içerisinde keyfi cok yerinde teşekkürler yeniden. vitamın aldım fakat probiyotik bulamıyorum yogurt suyu ver dediler ama bi sormak istedim ne kadar vermeliyim bir sorun olur mu

merhaba ilacı kullandım beş gün oldu bugün çok canlandı kendine geldi arada bir yapıyor yine ama çok nadir. gün içerisinde keyfi cok yerinde teşekkürler yeniden. vitamın aldım fakat probiyotik bulamıyorum yogurt suyu ver dediler ama bi sormak istedim ne kadar vermeliyim bir sorun olur mu
Yoğurt ev yoğurduysa şimdilik verin ama sürekli verilmez laktozdan dolayı.Zaten hazır yoğurtsa probiyotik olacağını içinde hiç sanmıyorum.Kanatlılara uygun bir ürün edinmenizi tavsiye ederim.

Yoğurt suyu verme. Laktoz var içinde muhabbet kuşları Laktozu sindiremiyor. Kuru maya koyabilirsin.

Kuru mayadan sonra ishali düzelmedi üç gün falan sirkeli su icirdim düzelir gibi oldu sonra temiz su koydum ama bir türlü tam düzelmedi iki üç gündür de çok ishal ne yapmalıyım
Eczaneden ge oral alın.tam dolu2,3 pirinç tanesi kadar ekle. 3 gün boyunca uygulayın

bugün yine sorarım başka yerlere fakat piyasada olmadığını söyledi. benzerleri var dedi
Bulursun diye düşünüyorum, sor Bi kaç yere daha. Eğer bulamazsan başka ilaç öneririm. Yemindeki aspur oranını arttır.

Geri