Karadeniz Pet

Muhabbet kusumda dışkı rengi değişimi ve kusma

Ilaci bulamiyorum baska yerlere de sordum.
O zaman ercefuryl şurup ya da diafuryl şurup alın. Tam dolu suluğa 5,6 damla ekleyin. 5 gün boyunca kullanın.

Yer merak etme. İlacı dediğim şekilde kullan.
merhaba ilacı kullandım duzelmişti fakat şimdi yeniden başladı yeminde dikkat ediyorum aspuru yemiyor içinden seçiyor. dışkı iki gündür uzun yeşil suluydu bugün beyaz yapmaya başladı ilacı tekrar kullansam bir sorun olur mu

merhaba ilacı kullandım duzelmişti fakat şimdi yeniden başladı yeminde dikkat ediyorum aspuru yemiyor içinden seçiyor. dışkı iki gündür uzun yeşil suluydu bugün beyaz yapmaya başladı ilacı tekrar kullansam bir sorun olur mu
Dışkı fotoğrafı atarmısın? İlaçtan sonra probiyotik ve multivitamin takviyesi yaptınız mı?

Dışkı fotoğrafı atarmısın? İlaçtan sonra probiyotik ve multivitamin takviyesi yaptınız mı?
Probiyotik olarak diazyme 256 al. Elinde bulunsun, güncel dışkı fotoğrafı at bakıyım bi
IMG_20200617_225759.jpg

Şuan bi. İlaç vermeyelim 2,3 gün yem yiyor değil mi? 2,3 gün sonunda Eğer hala dışkı düzelmemiş olursa bakteriyel bir ilaç kullanıcaz
Yem yiyor ama çok halsizlesti hiç ötmüyor tüy de döküyor ge oral zarar verir mi bişey olur diye endişeleniyorum baya durgun

Yem yiyor ama çok halsizlesti hiç ötmüyor tüy de döküyor ge oral zarar verir mi bişey olur diye endişeleniyorum baya durgun
Ge oral verebilirsin. Yarına kadar ishali geçmezse bana yaz, bi ilaç önericem.

Geri