Karadeniz Pet

Muhabbet kusumda dışkı rengi değişimi ve kusma

Eğer dışkı yapar yapmaz dışkı siyah değil ise dışkı da önemli bir problem yok gibi duruyor. Şuan lık elinizde probiyotik varsa onu kullanın..
Teşekkür ederim yardımlarınız için

Flagyl alıp 1 tabletten 1 pirinç tanesi kadar kazıyıp su ile karıştırıp kuşun suluğuna koyun suyu günlük değiştirin ve bu işleme 5 gün devam edip kesin. Kursak iltihabı dışında başka bir durum olduğunu sanmıyorum.

Buraya güncel durumu hakkında bilgi verirsiniz.

dışkısı poposuna yapışmaya başladı yapar yapmaz çekemiyorum o yüzden. İlaçı reçetesiz alabilir miyim

IMG-20200517-115909

Benim kuşum da bi kaç gündür sürekli durmadan ağzını açıp kapatıyordu başlarda sıvı gelmiyordu sonradan salya ve yem gelmeye başladı bilgili birini buldum ve bana kuşumda kursak mantarı başlangıcı olabileceğini söyledi ilaç önerdi ve kullanımını anlattı. dün kullanmaya başladım ve şuan daha az yapıyor baya neşelendi. yani mantar da olabilir belki onu da araştırın bence

dışkısı poposuna yapışmaya başladı yapar yapmaz çekemiyorum o yüzden. İlaçı reçetesiz alabilir miyim

IMG-20200517-115909
Dışkıyı yapar yapmaz mı siyah oluyor yoksa yaptıktan Bi süre geçtikten sonra mı siyah oluyor. Gözlemleyin kuşu.

Benim kuşum da bi kaç gündür sürekli durmadan ağzını açıp kapatıyordu başlarda sıvı gelmiyordu sonradan salya ve yem gelmeye başladı bilgili birini buldum ve bana kuşumda kursak mantarı başlangıcı olabileceğini söyledi ilaç önerdi ve kullanımını anlattı. dün kullanmaya başladım ve şuan daha az yapıyor baya neşelendi. yani mantar da olabilir belki onu da araştırın bence
nasıl bir tedavi uyguladınız

Mantar ise zolax alıp deneyebilirsiniz 150mglik kapsül
Zolax ya da flucan kapsül içindeki toz 5 e bölünüp kullanılacak.5 gün sonunda vitamin ve probiyotik takviyesi yapın.Sorun mantarsa sonuç alırsınız büyük ihtimalle.Eğer kursak iltihabı ise Flagyl uygun.

Zolax ya da flucan kapsül içindeki toz 5 e bölünüp kullanılacak.5 gün sonunda vitamin ve probiyotik takviyesi yapın.Sorun mantarsa sonuç alırsınız büyük ihtimalle.Eğer kursak iltihabı ise Flagyl uygun.
probiyotik ve vitamin öneriniz var mı ? bir gün vitamin bir gün probiyotik şeklinde mi vermeliyim

probiyotik ve vitamin öneriniz var mı ? bir gün vitamin bir gün probiyotik şeklinde mi vermeliyim
Markalar @ADRIAN ın dediği gibi bende vitamin olarak nekton-s kullanıyorum,3 gün probiyotik+3 gün vitamin verdim tedavi sonrası ben.Tam tersi kullananlar da var.Normal zamanda 10 günde bir vitamin haftada 2 probiyotik veriyorum.

Dediğinize göre ağızda koku yok ve yem kusma yok sadece ağızda köpürme ve kursak sıvısı kusuyor bundan dolayı mantardan çok kursak iltihabı olduğunu düşünüyorum.
evet ağızda koku almadım dışkıda biraz var gibi geldi

Geri