Karadeniz Pet

Muhabbet kusumun dıskısındaki anormallik

EmrekAya

Yeni Üye
Merhaba dişi ve erkek olmak üzere 2 kusum var kavga ettikleri icin ayirdim.Erkek olanin dişkisi bana ishal
Y0VrRb.jpg
Y0RdAH.jpg
Y0VniG.jpg
gibi geldi sizce ne olabilir ve ne yapmamı onerirsiniz?

Pirinç suyu vermistim bundan onceki kusuma ve iyilesmisti sizce yine vermelimiyim yoksa başka bisey mi vermeliyim 18 yaşındayım veterinere de goruremiyorum sokağa cikma yasağı var haftasonu oldugu icin evde ne yapabilirim hepinize simdiden tesekkurler.

Elinizde probiyotik varsa probiyotik takviyesi yapın.
Eczaneden de ge oral alın. Tam dolu suluğa 2,3 pirinç tanesi kadar ekleyin. 2 gün boyunca kullanın.
Tekrardan merhaba bugün eczaneye gittim yaklasik 5 6 eczane gezdim hepsi 1 senedir ge oralin uretilmedigini soyledi oneriniz nedir ve probiyotik yok evde onerebileciginiz cok pahali olmayan probiyotik ve ishal icin baska bir yontem var midir?

Dışkılar hala aynı mı?
Bugün sabah 2 tanesi normaldi onun disindakiler aynı birde ben bu kusu alali 1 hafta oldu gaga kenarlarinda mantar vardi iyilesti trevezol krem kullandim aldigim kisi geri getirebilirsin dedi ama kuş elime falan geliyor yabani degil geri vermek istemiyorum ne yapmaliyim sizce?

Tekrardan merhaba bugün eczaneye gittim yaklasik 5 6 eczane gezdim hepsi 1 senedir ge oralin uretilmedigini soyledi oneriniz nedir ve probiyotik yok evde onerebileciginiz cok pahali olmayan probiyotik ve ishal icin baska bir yontem var midir?
Suyuna birkaç damla sirke iyi geliyor

Suyuna birkaç damla sirke iyi geliyor
Yarım litere içme suguna 5 diş sarımsak ezin yarım limon sıkın birkaşık sirke koyup bir taşım kaynatın yada iki gün bekletin soğuyunca suluğuna bir kaşık bu sudan ilave edin. Birkaç gün. İyileşmezse 5 gün verdim ben

Yarım litere içme suguna 5 diş sarımsak ezin yarım limon sıkın birkaşık sirke koyup bir taşım kaynatın yada iki gün bekletin soğuyunca suluğuna bir kaşık bu sudan ilave edin. Birkaç gün. İyileşmezse 5 gün verdim ben
İştahtan kesilip kabaran dışkısı bozulan kuşumu kurumaya girdi ölür dediler çok şükür 4n1mix ile tedavi ettik. Herkese tavsiye ediyorum. Küçük pakette de satılıyor kuşunuz ölmesin. Suluğuna pirinç tanesi kadar kattım üç gün de toparladı.probiotik 2 gün sonra vştamin

Geri