Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun kanadı mı kırıldı?

blackescape

Yeni Üye
Kuşumun kanadına birşey olmuş havada tutuyor neden olabilir? Fotoğraf:

Kuşunuzun kanadı kırılmışa benziyor, imkanınız varsa bilgili bir veterinere götürün derim.

İncinmiş olsaydı, kanadını hareket ettirebilirdi yani kanat böyle havada asılı kalmazdı. Ben götürmenizi tavsiye ediyorum, götürüp götürmemek size kalmış.

İncinmiş olsaydı, kanadını hareket ettirebilirdi yani kanat böyle havada asılı kalmazdı. Ben götürmenizi tavsiye ediyorum, götürüp götürmemek size kalmış.
Kanadını oynatabuliyor esnerken kaldırıyor temizlerken falan kaldırıyor sadece uçamıyor kuşcuya götürdüğumde incinmiş dedi

Sabah olduğu zaman oynatmaması için sargı alıp sarmaya çalışıcam

Kanadını sardırmak istemezse zorlamayın, birkaç gün kafesinden çıkarmayın yeter. Bir süre bekledikten sonra düzelme olmazsa mutlaka veterinere gösterin.

Sabah olduğu zaman oynatmaması için sargı alıp sarmaya çalışıcam
Koli bandı ile yapıştırın tam olsun....

Kanatlılardan anlayan bir veteriner kliniğine başvurun film çektirin kırık olup olmadığına emin olun kırık yok ise bir işlem yapmayın kanadı düzelene kadar kafes dışına salmayın, kendi çabalarınız ile sarmaya çalışmayın. Kısaca kaş yaparken göz çıkarmayın.

Koli bandı ile yapıştırın tam olsun....

Kanatlılardan anlayan bir veteriner kliniğine başvurun film çektirin kırık olup olmadığına emin olun kırık yok ise bir işlem yapmayın kanadı düzelene kadar kafes dışına salmayın, kendi çabalarınız ile sarmaya çalışmayın. Kısaca kaş yaparken göz çıkarmayın.
:)

Geri