Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun neyi var ve Samsunda bildiğiniz veteriner?.

A

ALyn-

Guest
Merhaba arkadaşlar , benim muhabbet kuşum 5 yaşında erkek . 1-2 aydır tüyleri kabarık bir şekilde duruyor yem yeme su içmesi normal bi ara kanlı ishal yapıyordu ilaçla düzelttik fakat hala kabarık ve karnında şişlik var yani bağırsak kısmının olduğu yerde . Karnında zayıflıktan kemiği çıktı öncedende cok zayıftı o yüzden tam kestiremiyorum hastalıktan mı zayıfladı. Eskiden bütün evde 2 tur uçan kuş şimdi elimden kafese zor uçuyor nefes nefese.Yanında 4 muhabbet kuşum daha var. Samsunada yeni taşındık kuşlardan anlayan bi veteriner biliyor musunuz yardımcı olursanız cok sevinirim :(

Buda oğlumun resimleri :

rf5j2.jpg

rf5k0.jpg

rf5ks.jpg

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.kuşunuzun yaşlanma ihtimali olabilir

teşekkür ederim. Ama daha cok hastalık gibi bi anda oldu karnı aşırı şiş

Bu arada samsunun neresinde eviniz .

Atakum Veteriner Klinikleri, Samsun

Atakum Veteriner Kliniği :Mimar Sinan Mah. 144.Sok. No:9/B 0362 438 80 50

Hayat Veteriner Kliniği: Cumhuriyet, Mustafa Atatürk Bulvarı No:318 Belirtilmemiş

İstanbul Veteriner Kliniği :Cumhuriyet Mah. Atatürk Bul. No:340/A (Vali Konağı Yanı) 0362 438 88 66

Pati Veteriner Kliniği: Esenevler Mah. İsmet İnönü Bul. No:20 0362 438 19 83

Son düzenleme:
teşekkür ederim umarım muhabbet kuşlarına bakıyorlardır

sizde iyi haberler bekliyorum haberdar etmeyi unutmayın.......

Umarım yağ bezesidir o şişlik ve yine umarım ki kanser değildir. Kuşlardan anlayan bir veterinere götürmek şu an için en mantıklı şey. Örnek alırlar karnından büyük ihtimal. Temiz çıkmasını temenni ediyorum.

5 gün suluğuna 1 mercimek tanesi kadar vitaform koy 2 günde 1 değiştir biraz dışarı sal uçsun bişeyi kalmaz

Öncelikle geçmiş olsun. İnşallah kuşunuz çabucak iyileşir. Ayrıca sizden ricam kuşunuzun sorununu buraya da yazarsanız hiç yoktan böyle bir problem ile karşılaştığımızda yada başka arkadaşlarımız karşılaştığında yardımcı olabilelim.Tekrardan geçmiş olsun diyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

az önce veterinere götürdüm tahmin ettiğim gibi 2 saat evirdi çevirdi parazit var dedi. Vitaform ve küçük bi hap var ne olduğunu bilmiyorum pirinç tanesi kadar koy suyuna dedi. 4 gün boyunca kullan geçmezse bi daha gel dedi bakalım :/

az önce veterinere götürdüm tahmin ettiğim gibi 2 saat evirdi çevirdi parazit var dedi. Vitaform ve küçük bi hap var ne olduğunu bilmiyorum pirinç tanesi kadar koy suyuna dedi. 4 gün boyunca kullan geçmezse bi daha gel dedi bakalım :/

Bunun icin ne kadar ödedin veterinere ? Bu Arda gecmis olsun

Geri