Karadeniz Pet

Muhabbet kuşunu sevme

Selimhan D.

Yeni Üye
Ben kuşumu cok seviyorum elime alışık fakat bazen sevgimi cikaramayip avcuma alip öpüp sevmek istiyorum ve yapiyorumda kuşum elime olan güvenini kaybetmez dimi tekrardan elime almak isteyince geliyor ama yinede sormak istedim

Ekli dosyalar

• 20210207_143821.jpg
    20210207_143821.jpg
    710.3 KB · Görüntüleme: 22
  • 20210207_143746.jpg
    20210207_143746.jpg
    815.2 KB · Görüntüleme: 22
Bağırmıyor birşey yapamıyacağım icin ama bazen kacmaya çalışıyor bazen uyukluyor

Ben kuşumu cok seviyorum elime alışık fakat bazen sevgimi cikaramayip avcuma alip öpüp sevmek istiyorum ve yapiyorumda kuşum elime olan güvenini kaybetmez dimi tekrardan elime almak isteyince geliyor ama yinede sormak istedim
kendinizden uzaklaştırırsınız.kafesini atar mısınız

Ben de bazen dayanamayıp mıncırmak istiyorum, avucuma alıyorum sıkmadan.
Genel olarak bunu sevmiyorlar ama benden uzaklaşmıyor böyle yaptığımda, parmağımı uzatsam yine geliyor. Kuşun karakterine bağlı biraz da...

Kuşun karakterine bağlı bir durum.
İkinci fotoğrafta kuş tedirgin veya zorla tutuluyormuş gibi durmuyor. Zorlamadığınız sürece sizden uzaklaşmaz.

Ben de bazen dayanamayıp mıncırmak istiyorum, avucuma alıyorum sıkmadan.
Genel olarak bunu sevmiyorlar ama benden uzaklaşmıyor böyle yaptığımda, parmağımı uzatsam yine geliyor. Kuşun karakterine bağlı biraz da...
Evet ya
Kuşun yapısına bağlı olan bir durum olsa da muhabbet kuşları avuçlanmayı sevmezler bu davranış kuşlarda tedirginlik ve güvensizlik uyandırır.
Anladım ya ama boyle hani uykuya daliyor sapsiklesiyor böyle haftada 1 2 fln yaparsam cok rahatsiz olmaz sanki
Kuşun karakterine bağlı bir durum.
İkinci fotoğrafta kuş tedirgin veya zorla tutuluyormuş gibi durmuyor. Zorlamadığınız sürece sizden uzaklaşmaz.
Evet evet aslında rahat bağırmıyor bile skfmsldk cok komik sadece böyle bazen kiprasiyor sonra zarar vermiyecegimi bildiginden kafasındaki tuyleri kabartiyir seviyim diye ksndkskd

Geri