Karadeniz Pet

neo terramycin kullanımı

Sinn

Yeni Üye
herkese merhaba.benim kuslarımda aylardır gecmeyenn ishal var.daha once foruma yazdım kimse cevap vermedi.veterinere gittim kuşlara bakmıyorum ama neo terramycin kullanabilirsin dedii.ne yapmam gerekiyor lutfen cevap verin

her ishal vakasında kullanılır mı?ilaç ağır değil mi?kuslar halsiz degil ama aradabir su gibi dışkı yapıyor.dişi olan hasta erkek daha iyi ona da bulaşmaz mı?ayıramıyorum dişi yuvalığa giriyor cunku.Cok soru oldu kusura bakmayıın burdakı tecrubeli arkadaşlardan başka soracak kimse yok etrafımda.cevaplarsanız cok mutlu oluruz

kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun. 3-4 dışkı yapsın sonra fotosunu yükleyin buraya. bilgili arkadaşlar mutlaka ilgilenecektir.

IMG_20210420_152022.jpgşu an evde degilim gecen hafta attigim fotoğraf bu güne kadar bu şekilde dışkılar

Neo teramicyn kullanmayınız Neo teramicyn bakteriyel yada enfeksiyon durumlarında yarar sağlar dışkıda leke bulunmuyor.

Bu dışkıda ishal durumu göremiyorum dışkı ve idrar mevcut, ishal dediğimiz olay dışkının kıvamının sıvı formuna gelmesidir onun dışında kuşlar dışkıya ek idrar da yapabilir normal bir durumdur.

İshal durumu ile karşılaşırsanız eczaneden ge oral alabilirsiniz.

IMG_20210427_204246.jpgcevabınız için teşekkürler tekrar sorduğum için de kusura bakmayın sadece bilinçlenmek için soruyorum.bu fotoğraf da yakın zamanda cekildi sorun var mı sizce

Geri