Karadeniz Pet

Pelet yemler

Beyza_

Yeni Üye
Yaklaşık 7 aylık erkek bir muhabbet kuşum var veteriner pelet yeme geçmemi tavsiye etti. Versele Laga Nutribird B14 ya da Psittacus Micro Formula almayı düşünüyorum. Hangisini önerirsiniz?

Yaklaşık 7 aylık erkek bir muhabbet kuşum var veteriner pelet yeme geçmemi tavsiye etti. Versele Laga Nutribird B14 ya da Psittacus Micro Formula almayı düşünüyorum. Hangisini önerirsiniz?
Benim veterinerim psıttacus Önerdi ( Florya İstanbul-vet) duymuşsunuzdur belki egzotik hayvan veterineri işlerinde iyiler baya bir ama psıttacus ta en son ithalat sorunu var onun yerine versele laga önerdiler ayrıca Psıttacusta 20/10 Ve micro kullandık kuşum baya iştahla yiyor Sorun olmadı alıştırmak 2 3 günde alıştı muhabbet kuşu İçin bulamazsanız pareket için olanlardanda alabilirsiniz dediler robottan geçirince sorun olmuyor içerikleri aynı boyutları Farklı

Benim veterinerim psıttacus Önerdi ( Florya İstanbul-vet) duymuşsunuzdur belki egzotik hayvan veterineri işlerinde iyiler baya bir ama psıttacus ta en son ithalat sorunu var onun yerine versele laga önerdiler ayrıca Psıttacusta 20/10 Ve micro kullandık kuşum baya iştahla yiyor Sorun olmadı alıştırmak 2 3 günde alıştı muhabbet kuşu İçin bulamazsanız pareket için olanlardanda alabilirsiniz dediler robottan geçirince sorun olmuyor içerikleri aynı boyutları Farklı
[/QUOT
İthalat sorunu ortaya çıkmadan önce alıyor muydunuz peki? Kilosu 80 lira civarı şuan ve bana çok pahalı geliyor. Son zamanlarda mı bu kadar pahalandı yoksa hep böyle miydi merak ediyorum.

Şu an ülkemizde sadece Versele Laga Nutribird bulabilirsiniz.
Psittacus, harrison bird food ve vs.. bulunmuyor.

Şu an ülkemizde sadece Versele Laga Nutribird bulabilirsiniz.
Psittacus, harrison bird food ve vs.. bulunmuyor.
Gittigidiyor veya n11 gibi sitelerde var ama eğer ithal edilmiyorsa onlar da yakında kalkar o zaman. En iyisi Versele Laga sanırım.

Eğer bulabiliyorsanız son kullanma tarihlerini sorun öyle alın.
En iyisi versele laga değil bulabildiğimiz versele laga.

Geri