Karadeniz Pet

Pespese hapsuruyor araliksiz? Hapsuruk diyorum tarif etmek icin ama ne oldugunu anlayamadim?

Rica ederim

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
diskisini attim goruntu net drgilse tekrar cekebilirim bugunku diskisi bugune kadar ki diskilarindan biraxzdaha acik renkte idi kuruyunca rengi koyulasti birazcik iki gun.once portakal verdim az biraz yumurta verdim dunde vitamin kattim suyuna onlardan kaynaklanmis olabilirmi bilmiyorum

Ekli dosyalar

• P_20180228_225014.jpg
    P_20180228_225014.jpg
    4.8 MB · Görüntüleme: 27
  • P_20180228_225010.jpg
    P_20180228_225010.jpg
    4.6 MB · Görüntüleme: 19
son durumunu daha detaylı anlatırsanız hepimizin hocası @Selçuk YÜKSEL hocamız aktif olduğunda yardımcı olacaktır .yanlış yönlendirmek yerine hiç yönlendirmemek daha iyidir ....

Ballı kraker veya şeker ihtiva eden hiçbirşey vermeyin. Petshoptan cocsigeel alın ve yarım suluğa 2 mercimek tanesi kadar katarak 5 gün tedavi edin. Aynı suya vitamin ve probiyotik de katsanız iyi olur.

son durumunu daha detaylı anlatırsanız hepimizin hocası @Selçuk YÜKSEL hocamız aktif olduğunda yardımcı olacaktır .yanlış yönlendirmek yerine hiç yönlendirmemek daha iyidir ....
oksurukmu hapsurukmu yada bir zorlamami biliyorum ciftlesme doneminden oldugunu pek dusunmuyorum cunku ayna vs gibi durumlarda degil aksine evin icinde ucarken yururken bir ara durgunlasiyor ve bu hareketi yapiyor seste cikiyor sanki bogazda bisi varda oksuruyor gibi sonrasinda gozleri halsizlesiyor yorgun dusuyor aniden geliyor bi kriz gibi yaklasik 20 30 saniye suruyor baslarda bu.kadar degildi sonra artti sanirim gjn.olarak siklasti diskisini attim sizden onceki mesajda var yem yemesi iyi suyuda iciyor ayaklari cok sicakti ates gibi 2 3 gundur ayaklarinin isisi normal sogukta degil ilik gibi ama bundan 3 gun.oncesi neredeyse hergun ates gibiydi patmagima konunca parmaklarimda cok fazla isi hissediyordum uyurken kafasini az iceri cekip top haline gelerek uyuyor bir ara kanatlarini cok aciyordu kartal gibi ama evimiz kaleriforlu merkezi sistem o yizden.olabilir diye dusundum bh siralar yapmiyor belki hasta belkide yeni aldim aldigim yer acik dukkandi kepenkli orasi daha soguksa alisma asamasinda zorlanmistir diyede dusunuyorum gunduzleri mutlu perdeleri kazak turu seyleri gagasiyla tutuyor tunekte gagasini kasiyor bol bol gagasi biraz soyuldu ceresinde ise dun soyulma oldu ve harita seklinde goruntu var simdi o goruntu gitmis soyulma tamamlanmis mor olan ceresinin ust kisimlari acik mavi alt kisimlari mor.bir hafta once sabah kusumun gagasinin tam ortasinda yatay kirmizi bi vizgi farkettim bu cizgi zamanla azaldi gibi 3 gundurdr ayni duruyor, birde ayaklarini agzi ile cok kasiyor gorsel.paylasicam ayaklari ceresinin yeni hali ve gagasinin uc kismindaki yipranmayi ilginiz icin cok tesekkur ederim Allah razi olsun sizden

Ekli dosyalar

• P_20180228_230222.jpg
    P_20180228_230222.jpg
    4.5 MB · Görüntüleme: 17
  • P_20180228_150603.jpg
    P_20180228_150603.jpg
    3.9 MB · Görüntüleme: 17
oksurukmu hapsurukmu yada bir zorlamami biliyorum ciftlesme doneminden oldugunu pek dusunmuyorum cunku ayna vs gibi durumlarda degil aksine evin icinde ucarken yururken bir ara durgunlasiyor ve bu hareketi yapiyor seste cikiyor sanki bogazda bisi varda oksuruyor gibi sonrasinda gozleri halsizlesiyor yorgun dusuyor aniden geliyor bi kriz gibi yaklasik 20 30 saniye suruyor baslarda bu.kadar degildi sonra artti sanirim gjn.olarak siklasti diskisini attim sizden onceki mesajda var yem yemesi iyi suyuda iciyor ayaklari cok sicakti ates gibi 2 3 gundur ayaklarinin isisi normal sogukta degil ilik gibi ama bundan 3 gun.oncesi neredeyse hergun ates gibiydi patmagima konunca parmaklarimda cok fazla isi hissediyordum uyurken kafasini az iceri cekip top haline gelerek uyuyor bir ara kanatlarini cok aciyordu kartal gibi ama evimiz kaleriforlu merkezi sistem o yizden.olabilir diye dusundum bh siralar yapmiyor belki hasta belkide yeni aldim aldigim yer acik dukkandi kepenkli orasi daha soguksa alisma asamasinda zorlanmistir diyede dusunuyorum gunduzleri mutlu perdeleri kazak turu seyleri gagasiyla tutuyor tunekte gagasini kasiyor bol bol gagasi biraz soyuldu ceresinde ise dun soyulma oldu ve harita seklinde goruntu var simdi o goruntu gitmis soyulma tamamlanmis mor olan ceresinin ust kisimlari acik mavi alt kisimlari mor.bir hafta once sabah kusumun gagasinin tam ortasinda yatay kirmizi bi vizgi farkettim bu cizgi zamanla azaldi gibi 3 gundurdr ayni duruyor, birde ayaklarini agzi ile cok kasiyor gorsel.paylasicam ayaklari ceresinin yeni hali ve gagasinin uc kismindaki yipranmayi ilginiz icin cok tesekkur ederim Allah razi olsun sizden
buda arada kanatlarini acarkenki halinin fografi ve birkac gorsel,ev sicak olmasada buna bazen yapiyor ve cok gagasini gicirdatiyor agzinda bisey geviyormus gibi agzini oynatiyor bunun disinda burun deliklerinin ustundeki siyah dikey cizgiler ev kalerifor yani komur le isindigi icin isyen dolayi bu ona cok zarar verirmi nefes verirken burun deliklerinden is cikmis tuylerini karartmis

Ekli dosyalar

• P_20180219_161515.jpg
    P_20180219_161515.jpg
    4.6 MB · Görüntüleme: 14
  • IMG-20180220-WA0001.jpeg
    IMG-20180220-WA0001.jpeg
    693.3 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG-20180217-WA0019.jpeg
    IMG-20180217-WA0019.jpeg
    924.2 KB · Görüntüleme: 13
Ballı kraker veya şeker ihtiva eden hiçbirşey vermeyin. Petshoptan cocsigeel alın ve yarım suluğa 2 mercimek tanesi kadar katarak 5 gün tedavi edin. Aynı suya vitamin ve probiyotik de katsanız iyi olur.
abi cok tesekkir ederim oncelikle, detayli olarak sizden onceki arkadasin mesajina cevap yazdim orada anlattim gorseller paylastim rica etsem okuyup bi bakarmisin baska sorjnlarida var onlarida paylastim belki baglantilidir birbiri ile diye uzuluyorum derdini anlayamiyir ona yardimci olmam icin bana yardimci olurmusun lutfen birde bu ilac ne icin kusumun neyi var neden boyle yapiyor

abi cok tesekkir ederim oncelikle, detayli olarak sizden onceki arkadasin mesajina cevap yazdim orada anlattim gorseller paylastim rica etsem okuyup bi bakarmisin baska sorjnlarida var onlarida paylastim belki baglantilidir birbiri ile diye uzuluyorum derdini anlayamiyir ona yardimci olmam icin bana yardimci olurmusun lutfen birde bu ilac ne icin kusumun neyi var neden boyle yapiyor
son durumu nedir limonun? Selçuk beyin yazdığı ilacı alıp kullandınız mı?

Bulundugum ilcede bulamadim ilaci malesef internettende arastiriyorum alabilec3gim yer bulamadim
İnternette cocci geel olarak aratın ishal tehlikelidir dikkat edin

İnternette cocci geel olarak aratın ishal tehlikelidir dikkat edin

kusumda ishal yok sadece kusma kustjktan sonra halsizlik pamir gulmez arkadasimin mesajina cevap olarak sorunu detayli sekilde yazdim vaktiniz varsa okurmusunuz sizde rica etsem

kusumda ishal yok sadece kusma kustjktan sonra halsizlik pamir gulmez arkadasimin mesajina cevap olarak sorunu detayli sekilde yazdim vaktiniz varsa okurmusunuz sizde rica etsem
Okudum yazdıklarınızı, Selçuk hocam cocci geel deyince aklıma ishal geldi benden sonra ishal mi oldu diye düşündüm o yüzden ishal dedim ayaklarına ve gagasına vazelin de sürün o ilacı da alıp tedaviye başlayın bir an önce

Okudum yazdıklarınızı, Selçuk hocam cocci geel deyince aklıma ishal geldi benden sonra ishal mi oldu diye düşündüm o yüzden ishal dedim ayaklarına ve gagasına vazelin de sürün o ilacı da alıp tedaviye başlayın bir an önce

peki vazalinden once oksijenli su ile temizleyimmi yoksa direkmi suruyum vazelini oksijenli suyla temizlemem dahami iyi olur

Eczaneden triflucan yada mikostatin şurup alıp sabah akşam ağzına birer damla olmak üzere 5 gün boyunca kullanın.Tedavi boyunca ve sonrasında probiyotik kullanmanızı da öneririm.

Eczaneden triflucan yada mikostatin şurup alıp sabah akşam ağzına birer damla olmak üzere 5 gün boyunca kullanın.Tedavi boyunca ve sonrasında probiyotik kullanmanızı da öneririm.
alicn beh bj onerileriniz ne icin hangi hastalik icin

kusumu az once ayaklarini ve gagasini oksijenli su yardimiyla temizledim kulak pamiguna dokip temizledim ancak kulak pamugundan korktugu icin ondan kacti bende mecbur elimde tutup temizleyim dedim bu degada isirdi ve kulak pamugjndaki pamugun emdigj suyu agzina aldi uc defa denedim neredeyse 5 6 damla oksijenli suyu icti acaba birsey olurmh cok korkuyorjm ona taze su verdim sonra suyu cok icti bogaxlarimi yandi acidi acaba elimde minik bi catlak varmis benim elim bile yanfi acidi acaba onunda cani yanmismidir oksijenli su ile temizledikten sonra trosidin mantar ilacini surdun pamuk yardimiyla gagasinin.ucuna surebildim.gagasinin yanlarjna suremedim tuylerinden dolayi simdi korkuyorum oksigenli suyu icti bisey olurmu

2-3 damla oksijenli su içmesi sorun olmaz. Şimdi ağzına bir damla limon damlatın içtiğinden emin olun. İlaç temin edene kadar yarım suluğa 15 damla limon damlatın ve gün içinde 3 saatte bir damlatmaya devam edin.

Limon katılmış suyu 6 saatte bir tazeleyin. Hatta mümkünse 4 saatte bir.

Geri