Karadeniz Pet

Pespese hapsuruyor araliksiz? Hapsuruk diyorum tarif etmek icin ama ne oldugunu anlayamadim?

2-3 damla oksijenli su içmesi sorun olmaz. Şimdi ağzına bir damla limon damlatın içtiğinden emin olun. İlaç temin edene kadar yarım suluğa 15 damla limon damlatın ve gün içinde 3 saatte bir damlatmaya devam edin.
abi dedigin ilaci bulamadim ilcede oturuyorum limon ne icin oda yakarsa bogazini kiyamiyorum cok uzgun duruyor cok zorlandiktemizlerken ce krem surerken simdi cani yanmis gibi bir kez vik diyor susuyor arada bir

Onu biraz rahatsız eder ama sağlığı için mecbursunuz. Örneğin Kimse çocuğuna dikiş atılsın istemez ama gerektiği zaman mecbur...

Onu biraz rahatsız eder ama sağlığı için mecbursunuz. Örneğin Kimse çocuğuna dikiş atılsın istemez ama gerektiği zaman mecbur...
Limon ne icin peki abi krem ve oksijen suyunun zarar vermemesi icinmk baska birseh icinmi bu arada cok tesekkur ederim ben bana emanet bu can icin korkup endiseleniyorjm sizlerden baskada kimsem yok bilgi alacagim soru soracagim rahatsizlik veriyorsam hakkinizi helal edin rabbimde size sevdiklerinizle ilgili basiniz darda kalinca yardim etsin ailenizi korusun

Sorabilirsin pek tabi. Limon iç hastalığı için. Cocsigeel bulamadıysanız eczanesen flagyle ve mikostatin alıp her birinden sabah akşam birer damla damlatın. Flagyle’i reçetesiz vermiyorlar bilginiz olsun. Doktora yazdırın.

Sorabilirsin pek tabi. Limon iç hastalığı için. Cocsigeel bulamadıysanız eczanesen flagyle ve mikostatin alıp her birinden sabah akşam birer damla damlatın. Flagyle’i reçetesiz vermiyorlar bilginiz olsun. Doktora yazdırın.
limonun oksijen suyu ve trosidin ilaciyla bir baglantisi yoksa basladigim tedaviyi bitirdikten sonra yapsam nasil olur gecmi kalirim cunku simdi korktu ve ust uste dokunur diye endiseliyim

Evet geç olabilir. Cocsigeel bulsanız ağzına damlatmak zorunda kalmazsınız.

Kesin tanı için veyeriner fakültesinde dışkı tahlili yaptırmalısınız.

Valla sorumluluk almak istemiyorum biraz evhamlısınız. Siz veteriner fakültesine götürüp kesin tanı koydurun. Ama Şu var ki ilaca erken başlarsanız yanlış tedavi bile olsa diğer tefaviye geçmeye vakit kalır.

Son düzenleme:
Valla sorumluluk almak istemiyorum biraz evhamlısınız. Siz veteriner fakültesine götürüp kesin tanı koydurun. Ama Şu var ki ilaca erken başlarsanız yanlış tedavi bile olsa diğer tefaviye geçmeye vakit kalır.
tamam abi tesekkur ederim sinirlo bagorarak cok otuyor bugun konusma sealeride cikariyor arada nedendir acaba ben limon tedavisine baslayim kac gun ve kacar damla kullanmam gerek sabab aksammi gunde bir defami ilaci bulabilorsemde ona baslayacagim

Kardeşim konuna baktım da ben bu rahatsızlıktan anlamıyorum üstatlar bu konuda benden daha bilgili sana yardımcı olmuşlar zaten inşallah iyileşir kuşun en kısa sürede çok ciddi bir şeyi varmış gibi görünmüyor :)

Geri