Karadeniz Pet

Pupa Mama 🦜🦜🦜

RockyveCharlotte

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar aranızda bu ürünü kullanan var mı ? Denemek için aldım. Üzerinde yazana bakılırsa içerisinde bir çok ürün var. Ama görünürde sadece yem ve bisküvü tarzı şeyler var. Üzerinde muz yazmıyor ama buram buram muz kokuyor. Harbiden şimdi ye kadar kullandığım en güzel kokan mama. Muz verdiğimde tadına bakıp dahada yemiyorlardı ama mamayı yediler havuçla birlikte verdim sıkıntı yaratmadılar.

''Esyem pupa kanarya,muhabbet ve tüm doğa kuşları maması 1 kg Ürün içeriği Keten tohumu, rapiska, kenevir, soya, darı, bezelye, mısır, bisküvi, aspir, pirinç, fiğ, yulaf, mercimek, çılpan , buğday, sorgun , burçak, bitki özleri,( adaçayı, dağçayı, menengiç, kediotu, çamözü, kafur, limonçiceği, portakal çiçeği ,zencefil, nane, biberiye, kimyon, kekik, sedir, mine ) maya , a d e vitamin mineralleri, doğal tatlandırıcılar. (tarçın, vanilya ) keçi boynuzu, yumurta ve probiyotikler içermektedir. Kullanımı Esyem kanarya ve muhabbet kuru maması tamamı doğal tohum, tahıl bitki özleri ile üretilmiş olup, doğal vanilya ve tarçın kullanılmıştır. Içeriğini zenginleştirmek için yumurta ve bisküvi ilave edilmiştir.''

Bu kadar şeyin içinden sadece yumurta ve bisküvi görünüyor. Pelet yem gibi özütlerini almış olabilirler mi ? 🧘‍♂️🤦‍♂️

Bendede var kuru maması. Dediğin gibi muz vanilya kokusu var. Öok güzel kokuyor.

Yumurta havuçla karıştırıp biraz nemlendirince severek yiyor. Yavrularıda berdiğimde güzel doyuruyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende powermax klasik ve beautiful food ballı polenli mamayı karıştırıp veriyorum. Yerken çıldırıyorlar.

Üretimhanede kullanıyorum, orta kalite bir ürün kullanılabilir kuşlar çok seviyor.
Benim kuşlarda sevdi, faydalıysa sıkıntı yok hocam çok fazla bisküvili gibi ama sende kullanıyormuşsun, fiyatı da uygun birde bölünmüş değil gerçekten s.k.t si ne biliyorsun.

Pupa mama 14 99 a düşmüş trendyolda... Son kullanma tarihi Haziran...Ben pupa mama aldım ve memnunum kuşlar yiyor ve kokusu harika...

CPH1909 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pupa mama 14 99 a düşmüş trendyolda... Son kullanma tarihi Haziran...Ben pupa mama aldım ve memnunum kuşlar yiyor ve kokusu harika...

Hocam ne zamandır yoksun. Ben bu mamaya senin tavsiyenle ruşeym katıp veriyorum. Yoksa daha çok havuca odaklanıyorlar.

Bir ara yoğun çalıştim...Öyle ki kuşları bile bir arkadaşa verdim... Şimdi ise rahatim...Yeni bir çift yaptım kuluckadalar... Üstte ki bir boş dairenin banyosunada tadilat ettim...Oraya ufak bir salma yapıp hobi üretim yapacağım...Altındada banyo su gideri olduğu için temizlik kolay olacak...

Screenshot_2021-02-27-18-39-20-502_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2021-02-27-18-39-17-841_com.miui.gallery.jpg

Bir ara yoğun çalıştim...Öyle ki kuşları bile bir arkadaşa verdim... Şimdi ise rahatim...Yeni bir çift yaptım kuluckadalar... Üstte ki bir boş dairenin banyosunada tadilat ettim...Oraya ufak bir salma yapıp hobi üretim yapacağım...Altındada banyo su gideri olduğu için temizlik kolay olacak...

hocam siz çok eskiden benim sorumu cevaplamıştınız o zaman teşekkür edememiştim.Teşekkürler :)

ben bu işin daha acemisiyim ama ilk olarak pupa mama almıştım kullanmak için kuşlar koyduğumda iki üç lokma alıp bırakıyorlardı bende ki son kullanma tarihi de bu aymış yeni almıştım KAZIKLANMIŞIM hiçte kokmuyordu .. şimdi QUİKO SPECİAL aldım kuşlarımın yumurtaları olmalarına ragmen hala iki üç gaga atıp bırakıyorlar ama mama olarak QUİKO daha renkli daha çeşitli geldi bana..

ben bu işin daha acemisiyim ama ilk olarak pupa mama almıştım kullanmak için kuşlar koyduğumda iki üç lokma alıp bırakıyorlardı bende ki son kullanma tarihi de bu aymış yeni almıştım KAZIKLANMIŞIM hiçte kokmuyordu .. şimdi QUİKO SPECİAL aldım kuşlarımın yumurtaları olmalarına ragmen hala iki üç gaga atıp bırakıyorlar ama mama olarak QUİKO daha renkli daha çeşitli geldi bana..
Mama yapımı ince iştir...Azıcık Nemli yaparsın kuşlar 2 gaga atar bırakır...Az kuru yaparsın Yine yemezler...Nemi iyi ayarlamak lazım...Aynı kısır gibi tane tane dökülmesi lazım mamanın...

Mama yapımı ince iştir...Azıcık Nemli yaparsın kuşlar 2 gaga atar bırakır...Az kuru yaparsın Yine yemezler...Nemi iyi ayarlamak lazım...Aynı kısır gibi tane tane dökülmesi lazım mamanın...

CPH1909 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderi
şuanda 8 gündür kuluçkada dişi ve her baktığım mama tarifi havuçla yapılıyor, onunda kızıştırıcı etkisi olduğu için korkuyorum, meyvesiz sade yumurta ve mama karıştırıp veriyorum.. kullanabileceğim ( nemlendirebileceğim meyve söyleyebilir misiniz) daha önce havuç kullandığım için erkek yumurtaları kırmıştı.
şimdiden teşekkür ederim

Geri