Karadeniz Pet

Solunum Problemi

Cann

Yeni Üye
3-4 gündür sürekli vik vik vik ses çıkartıyor. Sebebi galiba üst solunum yolu rahatsızlığı. Araştırdığma göre Doksimis almam gerekiyormuş. Alayım mı? Şuan 3 gündür Multivitamin veriyorum ama hala aynı ne yapayım? Onu kaybetmek istemem :(

bence alayimmi edeyimmi derken zaman kaybetmein bi kus vetine yada kus bolumu olan hastaneye gotursenis daha iyi cok gecmis olsun...
Belki tedavisi icin ; Hipradoksi s ise yarar cok gecmis olsun :)
Ev havasi temis olsun sigara icmein...
Kuyrugu tunekteyken oynuomu?

Evin sicakligi 26 derece olsun souk olmasin...

avi astim mi vardi usttekini bulun olmadi avi astim denein...

Evet alabilirsiniz veterinerlerden. Doksisiklin etkenli başka ilaç ta olabilir hangisinş bulabilirsiniz artık veterinerlerden alın

Evet alabilirsiniz veterinerlerden. Doksisiklin etkenli başka ilaç ta olabilir hangisinş bulabilirsiniz artık veterinerlerden alın
Veteriner ile görüştüm videoları gösterdim. Bir veteriner kızgınlık dönemi olabilir dedi. Kakası vs. normal olduğu için ama ben pek anlamam dedi başka bir veterinere yönlendirdi oraya gittm oda tam anladım getir bi bakalım dedi pazar günü götürebilirm o aman götüreceğim.

3 gün böyle devam edeğiz sonra multivitamin başlayaağız.

Bizde de solunum problemi var
kakası gördüğünüz gibi siyah
popo kısmında şişlik var
çok hızlı nefes alıp veriyor
yem yerken bile öksürüyor
veteriner zatürre dedi 10 cc suya 0.3 ml gentadur verdi bugün 3.gün ama daha kötüye gidiyoruz gibi gözlemliyorum

Ekli dosyalar

• 20220403_125659.jpg
    20220403_125659.jpg
    337.6 KB · Görüntüleme: 10
Geri