Karadeniz Pet

Sultan papağanı halsiz dışkısı değişik

Üreme kanalında iltihap olduğu için yumurta oluşmadan dışkı ile atılıyor, oluşsa bile üretimde sorun çıkar, yumurtalar boş çıkabilir, az yumurta verebilir, hiç vermeyebilir. Sorun çözülmez ise daha sonraki dönemlerde hiç yumurta alamayabilirsiniz bu sebeple mutlaka antibiyotik kullanın.
Hocam hangi antibiyotik kullanayım suya sarımsak atıp versem geçer mi veterinerler kedi köpek bakıyor

Genel bi antibiyotik mi diyim türü yok mu üreme kanalı için felan
Sarımsak , sirke vb ürünler böyle bir durumu düzeltmez, Kuşu götürmenize bile gerek yok bir veterinere gidip muhabbet kuşuma antibiyotik tedavisi verilmişti antibiyotiği kaybettim kuşlar için bir antibiyotik verebilir misiniz? deseniz vereceklerdir.

Hocam sıkıntı yok geçti o dışkılar ama veterinere götürdüm mantar var dedi kusma hareketi yapıyor ama ilaç vermedi vitamin verdi bende vitamin evde var diye vermedim zolax 100 mg var her yerde triflucan yok birde sulphamezatin veterinerlerde yok onun muadili varsa önere bilir misiniz eczanede olan

Hocam zolax aldım nasıl kullanılıyor yardımcı olur musunuz https://www.hizliresim.com/aofmem7
Bunu da hem kursak hem salmonella ecoli için aldım zolaxtan sonra bunları kullanacam zolaxı ve 4in1 i nasıl kullanmamı önerirsiniz kaç gün kullanayım

Geri