Karadeniz Pet

Tuvalet Analizi

orcunycl

Meraklı Üye
Öncelikle herkese merhaba. Arkadaşlar kuşum değişik yapıyo tuvaletini. Fotoğrafta da belli olucaktır. Tuvaletini yaptığı anda bakıyorum tuvaletinin etrafı biraz sulu oluyo. Fotoğrafta da gözüktüğü gibi böyle sanki sulu bir tuvalet yapmış gibi birikiyo bi yerde. Aslında bakımına da dikkat ederim. Diazyme probiyotik, avivit vitamin, ve sirkeli su takviyeleri yapıyorum sürekli aralarında birer gün taze su koymak koşuluyla. Versele Laga marka yemle besliyorum. Bir de kaba tabirle gotunden nefes alma durumu var surekli hiç düzelmedi. Kuyruk sürekli sallanıyo. Probiyotik takviyesi yaptığım kuşta hala böyle sorunlar olması garibime gitti işin açıkçası. Ne yapmalıyım sizce? Bu arada fotoğraftaki sadece bi gecede olan çoğu zaman daha fazla bir birikme oluyo resmen dağ gibi.

IMG_4266.JPG

Kendi kuşumda da gözlemliyorum, bir sorun olduğunu düşünmüyorum kakada. O gün yeşilliği çok tüketiyorsa bu şekilde kaka yapıyor. Popodan nefes alma durumunu anlamadım.

Yesillik pek vermiyorum genelde kus yemi ile besleniyo. Nefes alirken surekli kuyrugu sallaniyo.

Kuyruk konusuna maalesef yorum yapamıyorum umarım diğer üyeler cevaplar. Geçmiş olsun.

Geri