Karadeniz Pet

Uyku pozisyonu

Kanama veya kuşun fazla çırpınması gibi bir durum olmadıysa bu kadar etkileyeceğini zannetmiyorum kuşun ilk fotoğrafta duruşu gayet normal .Tırnaklarının ve ayağının fotoğrafını çeker misiniz lütfen

Suan da yanımda değil kus fotolarını sabah çekmiştim eve gidince atarım yardımcı olursunuz o zaman kanama felan olmadı bu arada

Bu şekilde duruyor titremesi biraz var neredeyse yok gibi iyilesirmi sağlıklı olurmu

Yeni başlık açın lütfen fotoğrafları yükleyememişsiniz bu konuya yazan herkese bildirim gidiyor o yüzden yeni konu açın.

Yeni başlık açın lütfen fotoğrafları yükleyememişsiniz bu konuya yazan herkese bildirim gidiyor o yüzden yeni konu açın.
Ne yazikki fotoğraf atamıyorum bu fotoğraf açılamıyor diyor anlamadım bende ve başlık nasıl değiştiriliyor solda olan b harfine mi tiklicaz

Şuradaki yeni konu aç kısmından açılır

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210807-224730_Chrome.jpg
    Screenshot_20210807-224730_Chrome.jpg
    603 KB · Görüntüleme: 7
Fotoğraflara şimdi daha yakından bakma fırsatım oldu kuşun yaşı inanılmaz küçük tüyleri bile tam oturmamış. Aşağıda dosya ekle kısmı var oradan parmağınıza konmuş halde ayaklarının fotoğrafını atın lütfen bazı kuşlarda çarpık bacak durumu olabiliyor. Yem kırabiliyor mu acaba kuş

Fotoğraflara şimdi daha yakından bakma fırsatım oldu kuşun yaşı inanılmaz küçük tüyleri bile tam oturmamış. Aşağıda dosya ekle kısmı var oradan parmağınıza konmuş halde ayaklarının fotoğrafını atın lütfen bazı kuşlarda çarpık bacak durumu olabiliyor. Yem kırabiliyor mu acaba kuş
Üzgünüm fotoğrafı çektim ama bu dosya çok büyük diyor yukleyemiyorum fotoğrafı

Hızlıresim web sitesine gidip yükleyeceğiniz fotografı oraya yukleyin sıze bi link verecek o sıte o linki buraya atın resme ulasabiliriz bekleyin ben sizi yonlendırıyım direkt

https://www.hizliresim.com/ bu sıteye gıdın orada dosya veye resmı surukle kısmı var oraya yukleyecegınız resmı koyun sonra acıklama kısmına bır sey yazmak zorundasın resmı lınke cevrrıebılmesı ıcın herhangı bır sey yazın yukleye basın sıze lınk verecektır

@Ömercn ne demek elımden keske fazla bır sey gelse de yardım edebılsem. Sızın bebegınız ıyılessın de sızde bu stresten kurtulun bebekte. Cok ıyı anlıyoruz bırbırımız bu platformda.

Zannettiğim kadar küçük yaşta olmak için fazla büyük bir kuş. Ceresinin altında da anormal bir şekilde tüy çıkmış o bölgedeki tüyleri de yolma imkanı yok. Genel olarak zayıf bir yavru. Kendi başına yem kırabiliyor mu acaba baba kuş öğretir bunu böyle tahmini bir yaş belirleyebiliriz ben de multivitaminler kuşun yaşına uygun mu vs araştıracağım kuşun gelişmesi için

Zannettiğim kadar küçük yaşta olmak için fazla büyük bir kuş. Ceresinin altında da anormal bir şekilde tüy çıkmış o bölgedeki tüyleri de yolma imkanı yok. Genel olarak zayıf bir yavru. Kendi başına yem kırabiliyor mu acaba baba kuş öğretir bunu böyle tahmini bir yaş belirleyebiliriz ben de multivitaminler kuşun yaşına uygun mu vs araştıracağım kuşun gelişmesi için
Kuş tek başka kus yok kendisi yem yiyebiliyor 3 aldığımızda 2.5 aylikti 1 ay geçti