Karadeniz Pet

Veteriner

Caglakymc

Yeni Üye
Merhabalar İstanbul Avrupa yakasında önerebileceginiz veteriner klinikleri var mı ?

Birde iki tane kuşum var hasta olanın eşi de var ona baktıramıcam ücret yüksek olduğu için
Siz ne için gidiyorsunuz hastalığı mı var kontrol mu ?
Eşinide isterseniz götürün ne olur ne olmaz belki dışkısına bakarlar sadece ama ayırın kafeslerini bizim bir çok sorunumuz vardı kontrole gidiyoruz pankreas karaciğer testis enfeksiyon vardı megabakter vardı umarım iyileşme vardır :(

• Beğen
Tepkiler: Kca
Eşinide isterseniz götürün ne olur ne olmaz belki dışkısına bakarlar sadece ama ayırın kafeslerini bizim bir çok sorunumuz vardı kontrole gidiyoruz pankreas karaciğer testis enfeksiyon vardı megabakter vardı umarım iyileşme vardır :(
Umarım vardır ya çok geçmiş olsun. Ben de pankreastan şüpheleniyorum insallah iyi olurlar sizinki de öyle :( fiyatta yardımcı oluyorlar mı peki bide öğrenciyim rica edicem diğer kuşu da götürücem Yanımda belki bakarlar. Bi tane küçük kafesim var onunla götürebilirim ikisini de diğer kafes çok büyük eşi de yuvalıkta bi de çok çıkmıyor dışarı

Umarım vardır ya çok geçmiş olsun. Ben de pankreastan şüpheleniyorum insallah iyi olurlar sizinki de öyle :( fiyatta yardımcı oluyorlar mı peki bide öğrenciyim rica edicem diğer kuşu da götürücem Yanımda belki bakarlar. Bi tane küçük kafesim var onunla götürebilirim ikisini de diğer kafes çok büyük eşi de yuvalıkta bi de çok çıkmıyor dışarı
Bilemiyorum fiyat İçin konuşun yorum yapamayacağım ben kredi kartından geçirdim hep bu arada bir seferle bitmeyecek kontrolleride olacak onda muayene ücreti almıyorlar

Pankreas sorununda dışkı açık yeşil veya beyaz oluyor

• Beğen
Tepkiler: Kca
Ne kadar mesela çok bütçem yok 500 600 ayırabilirim en fazla dıskı tahlili muayene yapar diye düşünüyorum
Florya'da muayene 150 , 2 tane dışkı tahlili yapıyor 70+70=140 , ben röntgen de çektirdim 190 da o. 7 tane de ilaç verdiler herhalde tanesi 20 25 bandinda oluyor. Toplam 655 tuttu.

Geri