Karadeniz Pet

Veteriner

Metaclor Melox Enro aminoasit omegamix bide eczaneden georal alıcam
Anladım teşekkürler , bu melox neden veriliyor onu da çözemedim bi ağrı kesici gibi bir seye benziyor ama veriyorlar... Ankara da ki hekim de verdi bize. Metaclor ne işe yariyor onu bulamadim tam olarak umarım şifa bulursunuz.

Anladım teşekkürler , bu melox neden veriliyor onu da çözemedim bi ağrı kesici gibi bir seye benziyor ama veriyorlar... Ankara da ki hekim de verdi bize. Metaclor ne işe yariyor onu bulamadim tam olarak umarım şifa bulursunuz.
Umarım insallah sağolun. melox Ağrı kesici metaclor antibiyotik sanırım öyle hatırlıyorum

Melox milka ya testisleri için verilmişti metaclor ya ishal içindi yada kusma içindi tam hatırlayamadım bizde kullandık

Meloxu suan biz de kullanıyoruz yumurtalık büyümesi var ama bana ağrı kesici olduğunu söylemişti yumurtalık/testis büyümesine de iyi geliyorsa bilmiyorum. Georal ne için ?

Meloxu suan biz de kullanıyoruz yumurtalık büyümesi var ama bana ağrı kesici olduğunu söylemişti yumurtalık/testis büyümesine de iyi geliyorsa bilmiyorum. Georal ne için ?
cinsel olarak aktifolan kuşlarda da kullanıyorum dedi filiz hanım bugün belki yan etkilerinde vardır çünkü Milka gene oraya buraya sürtünmeye başladı 2 kür verdi belki rahatlattığı için aktifliğini azaltıyordur georal elektrolit dengesini sağlıyor ishallerde sanırım vücudun su tutmasını sağlıyor

cinsel olarak aktifolan kuşlarda da kullanıyorum dedi filiz hanım bugün belki yan etkilerinde vardır çünkü Milka gene oraya buraya sürtünmeye başladı 2 kür verdi belki rahatlattığı için aktifliğini azaltıyordur georal elektrolit dengesini sağlıyor ishallerde sanırım vücudun su tutmasını sağlıyor
Ya ben çok zor veriyorum ilaçları ağızdan. hiç alışkın değil ele alınmaya 1 saat uğraştım yok mu kolay bi yöntemi

• Beğen
Tepkiler: Kca
Valla biz anca 2 kişi içirebiliyoruz annem dik tutuyor elinde ben de tek elimle kafasını narince tutuyorum diğer elimle ilacı sıkıyorum. Bir kaç gün sonra daha kolay oluyor alışıyorlar.

Aynen ben ilk gün bunlar gibi yatırıp verdim hayvanın burun deliklerinden çıktı resmen boğuluyordu çok rahatsız oldu. Dik tutunca daha rahat oluyor

Ya ben çok zor veriyorum ilaçları ağızdan. hiç alışkın değil ele alınmaya 1 saat uğraştım yok mu kolay bi yöntemi
Milkayı ben normaldede dışarda elime alıp öpüyordum o yüzden çok sorun yaşamamıştık ancak bıktı artık kafes tellerine tutunuyor gelmemek için ve ısırıyor Artık zor alıyorum ama bir kaç kez kafama koyup banyoda karanlıkta aldım kolay oluyor öyle sol elimde tutuyorum ayaklarını serçe parmağıma tutturuyorum avuç içimde kafasını baş ve işaret parmağımla tutuyorum şırınga ile hafif gagasını yukarı doğru ittirince açılıyor veriyorum yutması İçin bekleyip tekrar yapıyorum arada beklerrken öpüp konuşuyorum sakinleşiyor bir iki dakika duruyor aöa daha fazla olunca çıkmaya çalışıyor :)

Bir de çok fazla sıkmayın azar azar yutmasını bekleyin daha rahat oluyor hepsini birden yutamiyor o 10 ml i falan

Geri