Karadeniz Pet

...yaş cins ve cinsiyet...

aziz bey

Yeni Üye
:confused: arkadaşlar bu kuslari alali 3 hafta oluyor. Ortama alistilar surekli otuyorlar. Ilk geldiklerinde pek kavga etmiyorlardi bu aralar didisiyorlar. Daha sonra birbirlerini kasiyorlar. Disi acayip hareketli bir kuş erkekte ondan kalir degil. Ama dün mavi gagali olan erkek kuşu petsopa sordum bu kuş disiye donebilir dedi sizce cinsleri yaslari cinsiyetleri nedir ? Yumurtlama olanagi nedir. Mama meyve kuskumu gaga tasi hepsi tamam. Simdiden allah razi olsun. Teşekkürler
78lBMm.jpg
[/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

4REpr0.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

nGXbEg.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:41 --

q25AbD.jpg

Son düzenleme:
Eyvallah ustad yorumlarınızı esirgemeyin arkadaşla

sağdaki dişi
soldaki erkek
güzel kuşlar
bana yerli gibi geldi ama bilmiyorum
2 ve 3 fotoya göre

Teşekkür ettim. Üstad ama kavga halindeler folluk taksam bu durum duzelir mi. Yorumları bekliyorum arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:37 -->-> Daha önceki mesaj 09:29 --

Yardimci olcak kimse yk mu ????

Geri