Karadeniz Pet

yutkunma hareketi yapıyor ve hapşırıyor

İrm00

Yeni Üye
Muhabbet kuşum derin derin nefes alıyor sürekli ağzını açıyor başını ileri geri sallayarak yutkunma hareketi yapıyor ve hapşırıyor. Dışkısının fotosunu koyuyorum. Yemek yemiyor iki gündür şırınga ile sıvı mama yediriyorum oda çok az zorla yiyor ve vitaminli suyunu içiriyorum, veteriner de üşütmüş dedi ve vitamin verdi ama günbegün gözümün önünde daha kötüye gidiyor, bugünde farkettiğim artık tüneğin de değil kafesin dibinde duruyor bize geldiğin de öylece omzumuzda uyuyor. Zor nefes alıyor gibi ve ağzından çatır çutur sesler geliyor, yemmi yiyor bilmiyorum ama yeminin yanına hiç gitmedi bugün. Ne yapabilirim lütfen söyleyin, kaybetmek istemiyorum alta bugün çektiğim videoların youtube linkini koyuyorum. Videolardan sonra kafesin dibine gitti derin derin nefes alıyor gözleri kapalı, ne yapabilirim

Muhabbet kuşum derin derin nefes alıyor sürekli ağzını açıyor başını ileri geri sallayarak yutkunma hareketi yapıyor ve hapşırıyor. Dışkısının fotosunu koyuyorum. Yemek yemiyor iki gündür şırınga ile sıvı mama yediriyorum oda çok az zorla yiyor ve vitaminli suyunu içiriyorum, veteriner de üşütmüş dedi ve vitamin verdi ama günbegün gözümün önünde daha kötüye gidiyor, bugünde farkettiğim artık tüneğin de değil kafesin dibinde duruyor bize geldiğin de öylece omzumuzda uyuyor. Zor nefes alıyor gibi ve ağzından çatır çutur sesler geliyor, yemmi yiyor bilmiyorum ama yeminin yanına hiç gitmedi bugün. Ne yapabilirim lütfen söyleyin, kaybetmek istemiyorum alta bugün çektiğim videoların youtube linkini koyuyorum. Videolardan sonra kafesin dibine gitti derin derin nefes alıyor gözleri kapalı, ne yapabilirim
kusuyor mu?dışkıları atar mısınınız

kusuyor mu?dışkıları atar mısınınız
Kusması yok, son çektiğim dışkı resmini koyuyorum, derin derin nefes alıp vermeye devam ediyor aynı videolardaki gibi hiç nrmal nefes almıyor hep bu şekilde ve kuyruğu aşağı yukarı net bir şekilde sallanıyor hala hiç yem yemedi gece yatmadan önce yine verebildiğim kadar sıvı mama vericem ama inlemesi şu an durdu kafasını ileri geri sallayarak yutkunması da durdu, sarımsağı suda bekletip suyundan vermemi tavsiye ettiler ama bilemedim yanlış bir uygulama ile hareket etmek istemiyorum,artık tüneğin de de durmuyor, kafesin dibinde

Ekli dosyalar

• IMG_20210123_213319.jpg
    IMG_20210123_213319.jpg
    931.5 KB · Görüntüleme: 19
Kuşum öldü çokta yardımcı oldunuz, sağolun
Son zamanlarda forumlarda aktiflik yok bilgililer moderatörler yöneticiler üreticiler vs. Bu aralar konulara yeterli verimi ne yazıkki sağlayamıyorlar. Bu benm ufak eleştirim. Ciddi anlamda burası büyük bir platform . Aktiflik iyicene düşmüş buna bi çözüm bulunmalı nedenini bende anlamış değilim. Müsait olmak zorunda yada kimsenin cevap yazma zorunluluğu yardımcı olma zorunluluğu vs. Tabiki yok fakat eskisi gibi olmadıgını bu forumun size söyleyebilirim. İşallah düzelir. Başınız sağolsun bu arada

Son zamanlarda forumlarda aktiflik yok bilgililer moderatörler yöneticiler üreticiler vs. Bu aralar konulara yeterli verimi ne yazıkki sağlayamıyorlar. Bu benm ufak eleştirim. Ciddi anlamda burası büyük bir platform . Aktiflik iyicene düşmüş buna bi çözüm bulunmalı nedenini bende anlamış değilim. Müsait olmak zorunda yada kimsenin cevap yazma zorunluluğu yardımcı olma zorunluluğu vs. Tabiki yok fakat eskisi gibi olmadıgını bu forumun size söyleyebilirim. İşallah düzelir. Başınız sağolsun bu arada
Size katılıyorum, saolun

Forumumuz şuan en fazla etkileşim alan muhabbet kuşu forumu, aktif üye durumu bildiğiniz gibi sıklıkla değişiyor siz değerli üyelerimizi daha sık forumda görmek isteriz.

Konuları açtığınız zaman dilimi üyelerin aktif olduğu süre dışında ise daha sonrasında konu alt sıralara düşüp yeni konulardan çıkabiliyor bu süreçte forumda aktif olan üyeler konuya etiketlenebilir yada flood olmayacak şekilde konu alt sıralara düştüğünde güncelleme yapılıp üst sıralara çıkması sağlanabilir.

Konulara elimden geldiği kadar yetişmeye çalışıyorum lakin arka planda da yanlış katagoriye açılan konular, yanlış başlıklar, IP taraması ve forum düzenlemesi gibi uğraşlar ile ilgilendiğim için tamamına yetişmem mümkün olmuyor.

Kaybınız için üzgünüm bu süreçte ciddi sağlık sorunları olan kuşlarda önceliğimiz veteriner olmalı aksi taktirde beklenilen her dakika kuşun hayatı için ciddi önem taşıyor.

Sevgilerimle,

İyi Forumlar.

Geri