Karadeniz Pet

2015 Yeni yıl hediye çekilişi sonuçları burada ilan edilecek..

Kazananları teprik ederim. Hayırlı olur insallah.

Ben kacirmisim organizasyonu tebrikler kazanan arkadaslar

Merhaba cekilise bnde katilmak isterim.muhabbet kusuna cok ihtiyacim var.yegenim bnden istiyo ve alacak param yok.yardimci olursaniz coook sevinirim.siteye yeni uye oldum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:58 --

Numaram 531 726 10 48 bna ilasin lutfen

Levent abim eline emegine yuregine saglik..Gercekten mukemmel bir organizasyondu.Canli izleyemedim ama kazanan tum arkadaslarimi tebrik ederim.

Herkese mutlu yillar dilerim.

Son düzenleme:
Cep telefonunun fatura bedeli kadardır bir kuş bedeli.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:17 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

Levent abim eline emegine yuregine saglik..Gercekten mukemmel bir organizasyondu.Canli izleyemedim ama kazanan tum arkadaslarimi tebrik ederim.

Herkese mutlu yillar dilerim.

Sağolasın Serkancım.

Kazanan arkadaşları tebrik ederim

Böyle güzel bir davranış için teşekkür ederiz. Kazanan arkadaşlarımıza da hayırlı uğurlu olsun..

Sayın [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] bey'i böyle bir organizasyona önderlik ettiği için canı gönülden kutluyorum,Bu Çekilişte 5.talihli yedek olmak da çok güzel bir duygu:)teşekkürler tekrar

Levent abi emegine saglik ben 20nisana kadar askerim sarıkamıstayimbenim kusumakafesinde yerin var mi

Amorti bile yok tüh :) Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun tebrikler.

Ben yedek talihli olmuşum adımı listeye yazdığınızı bilmiyordum şimdi gördüm:( beni çıkarabilirmisiniz

Kazananlari tebrik ediyorum bana cikmadigina cok uzuldum ama ne yapalim :(