petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil Dişi Muhabbetle Dişi Kuş Çiftleşmesi!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbet_kuşu755 tarafından 10 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    arkadaşımın 2 muhabbet kuşu var 2 side dişi 1 kuş yeşil 1 kuş mavi mavinin ceresinin etrafı beyaz geri kalan cere açık mavi yeşil ise çiftleşme fönemine girmiş ceresi koyu kahverengi ve iki kuşu çiftleşirken görmüş mavi yeşilin üstüne çıktığını görmüş ve sonrada dişi yuvaya 1 tane yumurtlamış kızgınlık yumurtası olabilir dedim ama ikisini çiftleşirken gördüm diyor bu doğru olabilir mi?

2. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Belki mavi olan erkekdir bazı kuşlarda hastalıktan olabilir ceresi kahverengi erkek kuşlarda var bunlar hastalıktan oluyor ama en büyük sebeb kızgınlık yumurtasıdır 2 gün daha bekleyin 2. yumurta gelmesse kızgınlık yumurtasıdır öyleyse o yumurtayı atın 2 gün sonra :)

3. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    yeşil olan yumurtlamış

#3 muhabbet_kuşu755, 10 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 10 Ağustos 2015
  4. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    anladım mavinin erkek olma olasılığıda var ama bekle 2 gün daha gelmezse başka yumurta atarsın yumurtayı benim dişi kuş 3 yaşında hiç kızgınlık yumurtası yapmadı.

5. sampiyon33

sampiyon33 Member

Beğenileri:
    1
    3 gün bekleyin yumurta gelirse ellemeyin normalde 2 gün ama garantiye almak için 3 gün bekleyin zararı yoktur

6. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    4 tane daha yumurtlamış birini kırmış ama nasıl olur dişi diğer dişiyi yanına bile yaklaştırmıyordu çok kavga ediyorlardı nasıl çiftleşirler

Sayfayı Paylaş