Karadeniz Pet

acil yardım cinsiyet sıkıntısı

• Konbuyu başlatan Burak YİĞİT
  • Başlangıç tarihi
eline al iki kusuda hangisi daha sert ve agrasif issiriyor bir dene

Ve söylenildiği gibi bencede en doğru karar bi kuşcuya götürmek olabilir. Veya herhangi bir kuş hakkında bilgisi olan tanıdıklarınız varsa onlarada bi sorun derim. Bu şekilde fotoğraflarda daha zor anlaşılır.

kuşun ceresini çekebilirsen iyi olur :)

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] kardeş bir yardımcı olurmusun dişimmi erkekmi

Arkadaşın da dediği gibi flaştan açık çıkmadıysa kuşun biri dişi. Dişilerde hafif mavilik ya da pembelik olabilir.

Bence şöyle bakıldığında sarı olan dişi yeşil olan erkek gibi gözüküyo :)

Kardeşim al kuşu git yakındaki 2-3 kuşçuya sonra git degiştir yada kavga et ama eger kuşun ceresi flaştan filan açık çıkmadıysa o kuş dişi
1n0k9N.jpg

aBRD44.jpg

vo7RdA.jpg

1.foto flaslı

Moderatör tarafında düzenlendi:
hafifi penbelik diye bir şe yoki tamammen penbe bir cereye sahip :)

burak burnundaki etli yer penbe tamamen deyilni yani cogu penbe deyilmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

ilk resim flaşlı erkek ama altakinde beyazlık varmı burun deliklerinini orası ne renk siz söyleyin fotolar net degil

burak burnundaki etli yer penbe tamamen deyilni yani cogu penbe deyilmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

ilk resim flaşlı erkek ama altakinde beyazlık varmı burun deliklerinini orası ne renk siz söyleyin fotolar net degil

cogu pembe renke brun delikleri etrafında belli belirsiz cok az bi beyazlık vvar

beli bir şekilde beyazlık varsa dişidir ama cok az birşeyse deyildir istersen kızışmasını bekle vermek istemiyorsan o zamn anlarsın garanti olarak ama3-4 ay beklemen lazım vermek istemiyorsan

beli bir şekilde beyazlık varsa dişidir ama cok az birşeyse deyildir istersen kızışmasını bekle vermek istemiyorsan o zamn anlarsın garanti olarak ama3-4 ay beklemen lazım vermek istemiyorsan
belli bir şekilde yok eminde olamadım, hava soguk gtürmeye kalksam skntı olcak kuslara..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:13 -->-> Daha önceki mesaj 19:11 --

@levent ACAR abim bi bakarmısın

Burak bey yeşil erkek 1 yaşlarında ama sarısı kesin değil kuşu elinize alıp bakın burun delikleri etrafı beyaz ise dişidir tek renk ise yani pembe mor mavi ise erkek kuşlar çok fazla kavga etmiyorsa yanyana kalabilirler hemen değiştirme imkanınız yoksa

Ikiside erkek kuslarin

Burak bey yeşil erkek 1 yaşlarında ama sarısı kesin değil kuşu elinize alıp bakın burun delikleri etrafı beyaz ise dişidir tek renk ise yani pembe mor mavi ise erkek kuşlar çok fazla kavga etmiyorsa yanyana kalabilirler hemen değiştirme imkanınız yoksa
Lo0gZz.jpg

NbJgpk.jpg

vo78bD.jpg

en net fotolar bunlar ben anlayamadım hocam..

Geri