petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardım muhabbet kuşumun neyi var ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve uğuröz tarafından 14 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. uğuröz

uğuröz New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar muhabbet kuşum 2 gün öncesine kadar kabızdı 2 gündür ise ishal kursağı bayağı bir şiş ve kursağının altı gövdesi karardı dünden beride kafesin tabanında duruyor su tüketimide normale göre fazlalaştı nedir bu kaybetmekten korkuyorum

2. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    bana sorarsan kesinlikle bir veterinere götür en azından ilaç verir çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda toparlar.

3. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    İshal olduysa patates haşla onu ver derim 2 güne toplar kendini...

4. uğuröz

uğuröz New Member

Beğenileri:
    0
    bu kursağının şişliği derisinin renginin kararması kafesin tabanında durmaya başlaması nedir peki :(

5. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Resim atarsan daha iyi olur :)

6. uğuröz

uğuröz New Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 00:12 --

bi bakarmısınız ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

[​IMG] [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:22 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

resim attım bir bakarmısınız ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:22 --

yokmu cevap verecek birisi ??

Sayfayı Paylaş