petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardım!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Salih ÇEVİK tarafından 5 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar ışığı kapatıp odadan çıkıyorum döndüğümde dişi kuşumu kafese bu şekilde asılı buluyorum 10 gündür böyle sebebi nedir? ne olur yardım!!

2. Tunç ÇAĞATAY

Normal ışıgı kapatıp başka odaya geçiyorsanız o odadan ışık gelıyorsa ona odaklanıyordur bizde her gece oluyor bu olay sonra gidip tuneginde uyuyor sorun yok yani endişelenme :)

3. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    hayır baska odadan ışık gelemez çunku kapısı ışık almıyor. ayrıca 4 çift kuş var o odada bu hareketi sadece bu kuş yapıyor sebebi ne olabilirki?

4. Tunç ÇAĞATAY

Karanlık normal benim dişide yapıyor sahura kalktıgımda ikiside tüneğinde oluyor

5. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Odada loş bir ışık olursa sıkıntı olmaz. Ben öyle yaptım. Sorun çözüldü. Işık kırmızı olmasın. Kuşlar gergin oluyor.

6. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    geceleri sürekli yanması için bi gece lambası alsam gece boyunca yansa bu kuşlar için iyi mi olur?

7. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Ben 30 cm. Lik şerit led lamba koydum. Çok cılız ışık. Hem kuşlar korkmuyor hem de rahat uyuyor.

8. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    birseylerden korkmustur ondan dolayı böyle yapıyordur.

9. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    bende yarın alayım boyle bi ışık..

10. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    sessiz ortam hocam valla çok enteresan bi durum. bide çok ayrık duruyo ayakları ayagana zarar vercek dura dura

Sayfayı Paylaş