petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

anne yavrusunu beslemiyoooo yardim lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Arzu Odabas tarafından 28 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    Selam arkadaslar,
    Mubisim yumurtladi ve dun yavru cikti ama bu sabah yavruyu ölü buldum. Yarim saat sonra yumurta catlamasi ve yavru kusu sesi duydum ve bir yavru daha oldu ama ne yazik ki sadece isitmakmis gibi gorevi yavruya hic bisey yapmiyor bu yqvruyuda pisipisine kaybetmek istemiyorum mama nasil yapacam nasil besleyecem ne yapmaliyim. Ilginiz icin tesekkurler

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    haşlanmış yumrtanın sarısını ıyıce ezip hafıfı sulandırıp sırıngayla verebılırsınız benım bıldıgım bu:)

3. Tuan MAKSEL

kardeş yenı doğmuş yavruyu sen beslıyemezsın hıc yapmadıysan. kesin soluk borusuna mama kaçırıp öldurursun hayvanı. erkek kuş dişiyi beslıyormu ? dişiyi beslıyen bı kuş yoksa oda yavruyu kursagı boş oldugu ıçin beslemeyebilir. illa kendın mama yedırcem yavruya dıyorsan. çok dikkat et soluk borusuna gittigi an boğulur hayvan vicdan azabı çekersin.

4. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    Simdi obur annenin yuvasina koydum onun dun dogmus 2yavrusu vardi besler diye dusunuyorum ben besleyemem elimde can cekisir falan hasta olurum ben herhalde bakar diye dusunuyorum

5. Tuan MAKSEL

Evet besler buyuk ihtimalle

6. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    Peki beslerse orda tutmaya devam mi edeyim yoksa kendi annesinin yanina mi koyayim tekrardan bilemefim ve yeni dogacak butun yavrulari ona mi baktirayim offf cok zormus :(

7. Tuan MAKSEL

kendı annesı beslemeyıpde dıger dişi kuş beslerse alma tabikide.

yinede bıraz gözlemle kendı annesi beslerse alma. suankı doğanı beslemıyorsa dıger dışının altına koy ama. sıradaki çıkacak olanları gözlemle.
    Belkide dişi kuş beslıyor sen farkında degılsın . anne ve babaya mama yap yedir. belkide vitamın eksıklıgı yuzunden kuşlar ölüyor..

8. Мехмет Йылдыз

En sevmediğim konulardan biri bir bu sorunla bende karşılaştım.

9. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    Hayir hayir ciddi ciddi beslemeyiyor oburude beslemedi o kadar bekledim gittim damla sirimga aldim bebe biskuvisi ve yumurta icini iyice ezdim ilik su garibim nasil emdi dualarim kabul oldu bisey olmafi allah sukur . Saatte bie besliyorum annesi sicak tutuyor ben besliyorum bakalim belki besler

10. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    sizin beslemeniz tehlike yaratabilir..ama inş bi şey olmadan atlatırsınız bu sorunu..

Sayfayı Paylaş