Karadeniz Pet

Arkadaşlar acil yardım !!

• Konbuyu başlatan Halil KIYAR
  • Başlangıç tarihi
fotoları hizliresim.com da upload edip buraya yükleyebilirsin.

Arkadaşın fotoğrafları. Affına sığınarak

xAdAgp.jpg

eWLV12.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gçmiş olsun..
Hayvanin agrisi var ve bu yüzden o bölgedeki tüm tüylerini yolmuş bana kalirsa
Kuşlar rahatsiz olduklari zaman yapiyor bunu
Atiyorum kabizken de oradaki sinirleri uyarmak için yapiyor..
Gözlemleyip diger bulgularla birlikte bir hekime göstermelisiniz yarin

kuşu aldığımda ishaldi ilaç kullanıyorum düzeldi sayılır ishali bundan olabilir mi ? ishali düzeldi yeniden tüylenir mi oralar ?

bulunduğum yerde hekim yok hekime götürmek için epey yol gitmesi lazım yeni alıştığı için tekrar kutulayıp götüremedim aldığım yerden ishal ilacı aldım onu kullanıyorum düzeldi su gibi yapıyodu normale döndü

bulunduğum yerde hekim yok hekime götürmek için epey yol gitmesi lazım yeni alıştığı için tekrar kutulayıp götüremedim aldığım yerden ishal ilacı aldım onu kullanıyorum düzeldi su gibi yapıyodu normale döndü

Ezbere ilaç kullanimi çok tehlikeli
Belki başka bir rahatsizligi var ishal sadece bir belirti olabilir
Konyada vardir veteriner ilçede falan misiniz?

burda okuyorum üniversite konyanın dışında en az 45 dk gitmem lazım

bosnada kalıyosan veterinerlige gotur ucret almazlar heralde

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Fakültelerde ücret pek almiyorlar ben kaç kere götürdüm almadilar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:35 -->-> Daha önceki mesaj 04:34 --

Gerçi muayenehanesi olan hekim dahi çok para almiyor
Mesela benim veteriner hekimim normalde biraz pahalidir ama kuştan 20 lira ücret aliyordu

siz konyayıda biliyomuşsunuz :) evet bosnadayım veterinerlikten arkadaşım var ona söyleyip yarın götüreceğim

siz konyayıda biliyomuşsunuz :) evet bosnadayım veterinerlikten arkadaşım var ona söyleyip yarın götüreceğim

Süper bişey valla şansliymişsiniz arkadaşim
O arkadaşinizla baginizi koparmayin derim ben
Veteriner hekim her zaman lazim :)

kesinlikle öyle :) gerçi arkadaşım daha çok büyükbaşlarla ilgili ama arkadaşı vardır illaki petle ilgilenen

Kuşunuz sadece ishal onun ishalide geçer ileri bir seviyede değil kuşunuza kanarya yemi alın ve onu yesin o ishalini keser.. Hemen ilaç kullanılmasını canlıların kimyasının bozulmasını hoş karşılamıyorum ben..

Sadece ishali oldugu kanaatine nereden vardiniz?
Belki başka bulgular da var bir rahatsizlik belirtisi??
Bi hekim görsün zaten sadece ishali varsa arkadaş ona göre ilaç kullanmaz da dogal yöntemlere başvurur

Geri