petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kadir1 tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar kuşum tüylerini kabartıyo ondan sonra kalcasında dışkısı toplandı katı poposunun ordan tüyler hafif döküldü bugün temizleyim dedim kaçtı elimden bagırmaya başladı canı acıdı sanırım sıkmadımda yavaşca dokndm temizleyemedim kuşum hep bitkin vitaminde verıyorum yemlerınıde verıyorum arada havuç kıvırcıkta veriyorum nasıl kurtulabilirim bu hastalıktan

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kuşu ishal etmişin kıvırcık nedir yeşilliktir çok yeşillik = ishal yeşillik az verilmeli haftada 1 defa
    meyve sebze vermemelisin aspur vermelisin

3. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    teşekkür ederim abide aspur ne kıvırcık yuzunden oldugunu sanmıyorum çünkü ayda 1 kere veriyorum bunu bu olay yenı oldu bıde ıshal degıl katı dıskısı poposunda temızletmıyoda sesıde kısık cıkmıyo yanı sılmeye calıstım bugun bagırdı ama sesı cok cok kısıktı sesı falan gıtmıs hep üşüdü desek ımkansız sıcacık yerde yanındaki kuş turp gibi

4. Senem Ak
    Gizli

Senem Ak Guest

Islak bir bezle dıskıyı temizleyebilirsiniz. Beslenmesine dikat edin gecmis olsun.

5. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    teşekkür ederimde senem hanım dışkıdan önce kuşun bitkinligini üzerinden atmam lazım dışkıya gelince bagırınca kıyamıyorum çekıyorum bezi sesi zaten kısılmış

6. Ahmet Behçet
    Gizli

bence yesıllık hıc verme alıstırma haftada bır bı parca elma verebılırsın. Ayrıca arkadasımızın dedıgı gıbı aspur (kanarya yemı) al ver ballı kraker yap ver ama yesıllık fazla verme hatta hıc verme.

7. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    Tamam çok teşekkürler yarın gidip alıcam

Sayfayı Paylaş