petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bakarmısınız !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve veysel boz tarafından 4 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    kuşum salınıkken kardeşimin ödev yaptıgı yere girdi koli bana girdi neyse çıkartmaya çalışmadım sıcak suyla yıkadım tüylerini yoldurmadan güzel bi şekilde çıkardım biraz korktu neyse şimdi baktım ishal olmuş daha 5 dakika önce normaldi şimdi beyaz süt gibi dışkısı keyfi yerinde oyun oynuyor konuşuyor falan hasta gibi değil ne yapayım korktugu için olabilirmi

2. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    bazen böyle dışkı yapabilirler takip et kafes tabanına kağıt havlu ser bak bakım katımı sıvılımı genelde o dışkıdaki beyazlık idrar dır yani devam ederse haşlanmış patates verebilirsin

3. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Ishal icin pirinc lapasi ve patates oneriyorlar.

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Geçmiş olsun. Korktuğu için olabilir. Biraz bekle derim. Eğer geçmezse ishal tedavisine başlarsın.

5. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    sabah tekrar baktım bi problem yoktu teşekkürler yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara

Sayfayı Paylaş