Karadeniz Pet

bakarmısınız !

veysel boz

Meraklı Üye
kuşum salınıkken kardeşimin ödev yaptıgı yere girdi koli bana girdi neyse çıkartmaya çalışmadım sıcak suyla yıkadım tüylerini yoldurmadan güzel bi şekilde çıkardım biraz korktu neyse şimdi baktım ishal olmuş daha 5 dakika önce normaldi şimdi beyaz süt gibi dışkısı keyfi yerinde oyun oynuyor konuşuyor falan hasta gibi değil ne yapayım korktugu için olabilirmi

kuşum salınıkken kardeşimin ödev yaptıgı yere girdi koli bana girdi neyse çıkartmaya çalışmadım sıcak suyla yıkadım tüylerini yoldurmadan güzel bi şekilde çıkardım biraz korktu neyse şimdi baktım ishal olmuş daha 5 dakika önce normaldi şimdi beyaz süt gibi dışkısı keyfi yerinde oyun oynuyor konuşuyor falan hasta gibi değil ne yapayım korktugu için olabilirmi

bazen böyle dışkı yapabilirler takip et kafes tabanına kağıt havlu ser bak bakım katımı sıvılımı genelde o dışkıdaki beyazlık idrar dır yani devam ederse haşlanmış patates verebilirsin

Ishal icin pirinc lapasi ve patates oneriyorlar.

Geçmiş olsun. Korktuğu için olabilir. Biraz bekle derim. Eğer geçmezse ishal tedavisine başlarsın.

sabah tekrar baktım bi problem yoktu teşekkürler yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara

Geri