petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bana bi akıl verin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alperen GONCA tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dişi 4 erkek 6 aylık eş kuşlarım var oda sıcakligi en fazla 20°C babam hem sicak dio hemde oda kirlendi dio kullanmadigimiz odayi kirletti dio gidip balkonda zemine koyuyor Sabahtan beri çıldırmış durumdayım bunu 1 kac defa tekrarladi bunlarin çiftleşmeye etkisi oluyormus yer deismenin 3 ay sonra yuvalik takip sessiz yuksek yere koycam ama koycaim oda kayniyor sogumasini bekliyorum biraz oranin bana akil verin aklima kotu kotu fikiler geliyor tek dostum kuslarim.:(

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kusun yeri sabit olsun oda ısısı yeterlidir kusun fazla kirletiyorsa etrafına tül alabilirsin kafesin

3. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Tülü var temizligide benden sorumlu zaten de ben bi oda yaptim ama orasi cok sicak geliyo bana termometre nerde satilir orayi bi olcem herzaman orada kalsnlar?

4. Herodot01

Herodot01 New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşları Avusturalya kökenli olduğu için türkiye'nin en sıcak ikliminde bile hayatta kalabilir. Hatta sıcaklığın yüksek olması daha iyi . Bence orada kalsın...

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1

Teknosa da var internet üzerinden de alabilirsin sen üşümüyorsan kuşlarda üşümez ceyranda bırakma yeter kuşları

6. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Bizim ığdır dışarısı 34° şuan oda da üşümüyorum ama yarım saat dursam terliyorum odaya rüzgar hiç girmiyor perdeler çekili güneşde girmiyor napim koymmu 2 metre yuksege

7. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    yaz kıs aynı yerde dursun ona göre ayarla koy bdahada değiştirme yerini kusun

8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Bir yerde sabit dursun birşey olmaz ısıdan

Sayfayı Paylaş