Karadeniz Pet

bana bi akıl verin

Alperen GONCA

Meraklı Üye
Arkadaşlar dişi 4 erkek 6 aylık eş kuşlarım var oda sıcakligi en fazla 20°C babam hem sicak dio hemde oda kirlendi dio kullanmadigimiz odayi kirletti dio gidip balkonda zemine koyuyor Sabahtan beri çıldırmış durumdayım bunu 1 kac defa tekrarladi bunlarin çiftleşmeye etkisi oluyormus yer deismenin 3 ay sonra yuvalik takip sessiz yuksek yere koycam ama koycaim oda kayniyor sogumasini bekliyorum biraz oranin bana akil verin aklima kotu kotu fikiler geliyor tek dostum kuslarim.:(

kusun yeri sabit olsun oda ısısı yeterlidir kusun fazla kirletiyorsa etrafına tül alabilirsin kafesin

kusun yeri sabit olsun oda ısısı yeterlidir kusun fazla kirletiyorsa etrafına tül alabilirsin kafesin

Tülü var temizligide benden sorumlu zaten de ben bi oda yaptim ama orasi cok sicak geliyo bana termometre nerde satilir orayi bi olcem herzaman orada kalsnlar?

Muhabbet kuşları Avusturalya kökenli olduğu için türkiye'nin en sıcak ikliminde bile hayatta kalabilir. Hatta sıcaklığın yüksek olması daha iyi . Bence orada kalsın...

Tülü var temizligide benden sorumlu zaten de ben bi oda yaptim ama orasi cok sicak geliyo bana termometre nerde satilir orayi bi olcem herzaman orada kalsnlar?

Teknosa da var internet üzerinden de alabilirsin sen üşümüyorsan kuşlarda üşümez ceyranda bırakma yeter kuşları

Teknosa da var internet üzerinden de alabilirsin sen üşümüyorsan kuşlarda üşümez ceyranda bırakma yeter kuşları

Bizim ığdır dışarısı 34° şuan oda da üşümüyorum ama yarım saat dursam terliyorum odaya rüzgar hiç girmiyor perdeler çekili güneşde girmiyor napim koymmu 2 metre yuksege

Bizim ığdır dışarısı 34° şuan oda da üşümüyorum ama yarım saat dursam terliyorum odaya rüzgar hiç girmiyor perdeler çekili güneşde girmiyor napim koymmu 2 metre yuksege

yaz kıs aynı yerde dursun ona göre ayarla koy bdahada değiştirme yerini kusun

Bir yerde sabit dursun birşey olmaz ısıdan

Geri