petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bana bir akıl verin...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ayşen çınlar tarafından 30 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Ayşen çınlar

Ayşen çınlar New Member

Beğenileri:
    0
    Benim 6 aylık dişi bir kuşum var.Adını ÇAZGIR koydum.Çünkü çok tatlı ama parmağıma bile zor gelir,elimi hep ısırır.Bütün gün öter ve tek kelime konuşmuyor.2 aylıktı bana geldi.Çok uğraştım ,konuşturamadım.Gece saat 8 den 12 kadar odaya salırım cıvıl cıvıl öter ve odanın içinde uçar durur.Bizim yanımıza daima gelir , odadaki ayna ile daha cok ilgilenir.Sağlıklı ve neşesi yerinde çok şükür.Geçen hafta 2 aylık erkek bir kuş aldım.Erkek kuşumun bana alışmasını ve konuşmasını istiyorum.Ne yapmam gerekir.Şu an ayrı kafesteler ama aynı odadalar.Erkek kuşum bana hala alışamadı.Parmağıma gelmiyor.İkisi beraber oldukça erkek kuşum bana alışır ve konuşur mu ?Az öten yeni kuşum cazgırın ötmelerine hep cevap vererek ötmeye başladı...ne yapmalıyım acaba.İkisi bir arada olur mu ? Lütfen bana bir akıl verin...Şimdiden teşekkür ederim...

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Aynı oda'da olması eğitimi zorlar farklı o'dalar olsaydı iyi olurdu ve konu açmadan önce Forumdakı eğitim konularını izleyin.

Sayfayı Paylaş